loading

Yeni Birliktelikler Sezonu

  • Anasayfa
  • Blog
  • Yeni Birliktelikler Sezonu

28 Temmuz günü akşam saatlerinde Aslan burcunun 5 derecesinde bir yeni ay yaşayacağız. Yeni aylar gerçekleştiği arketipin konularında yeni kapıların açılış anahtarlarının verildiği dönemlerdir. Yeni ay sonrası Ay Güneşten 12,5 derece uzaklaştıktan sonra hayatımızda yeni gelişmeler yaşanmaya başlar ve etkisi ortalama 10 gün boyunca devam eder.

Aslan burcunda yaşayacağımız yeni ay yılın en güzel gökyüzü olaylarından bir tanesi. Aslan burcu astrolojide aşk, flört, eğlence, organizasyon, spor, hobi, keyif veren aktiviteler gibi temaları anlatır. Bu yeni ayın devamındaki süreçte hayatımızda bu konularda yenilikler gelebilir. Birçoğumuz yeni bir yaz aşkına merhaba diyecek. Birçok genç hayatında ilk defa aşık olacak veya cinselliği deneyimleyecek. Yeni ilişkiler ve flörtler başlayacak. Aslan burcu çocukları da anlattığı için evli çiftlerin birçoğu bu dönemde çocuk sahibi olma müjdesi alacak. Bunlarla beraber yeni ayın devamındaki günler spora başlamak, yolculuk yapmak, tatile gitmek, bir hobi edinmek veya bir organizasyon kurmak gibi aktiviteler için fazlasıyla uygun görünüyor.

Yeni ayın dikkat edilmesi gereken yönü ise Jüpiterin durağan olması ve Venüs-Lilith kavuşumunda gerçekleşmesi. Jüpiterin gökyüzünde durağan olduğu günler etik ve ahlak dışı gelişmelerin en çok yaşandığı zamanlardır. Lilith ise entrikalar ve karanlık işlerle ilgilidir. Bu yüzden Aslan yeni gizli saklı ilişkilere, yasak aşklara, etik dışı birlikteliklere ve hatta bir ölçüde sapkınlıklara, şehvet tuzaklarına gebe görünüyor. Aşk dünyasında skandallara açık olmak lazım.

Dünya gündemi açısından ise Aslan yeni ayı birçok ticari girişimi ve iş birlikteliklerini işaret ediyor. Yeni ayın devamındaki günlerde eğlence sektörlerinde ve spor dünyasında birçok yeni gelişme yaşanabilir. İzlenme oranlarını ve müşteri taleplerini arttıracak projeler hayata geçebilir. Birçok yeni ticari girişim yapılabilir. Bazı ticaret ve girişimcilik başarıları görebiliriz.

Türkiye açısından ise Aslan yeni ayı 2. Evimizde yaşanacak. Ülkenin gelirleri ile alakalı adımlar atılacak. Devlet nezdinde yeni iş ortaklıklarının kurulması ve yeni ekonomik müttefikliklerin doğması gündeme gelebilir. Ayrıca yeni bir kaynak veya değerli maden bulunabilir. Kabineden ekonomiye ve üretime yönelik yeni kararlar çıkabilir. Üreticileri rahatlatacak vergi affı, kredi esnekliği, borç yapılandırılması gibi yeni adımlar ile ekonomide nefes almaya yönelik hamleler olabilir.

Posted in AstroGündem

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir