loading

YENGEÇLER VE YÜKSELEN YENGEÇLER

  • Anasayfa
  • Blog
  • YENGEÇLER VE YÜKSELEN YENGEÇLER

Ay genelinde Güneş sizlerin 1. Evini aydınlatıyor olacak. Ay boyunca Güneşin ışığı sizlerin üzerindeyken parladığınız, ön plana çıktığınız ve dikkatleri üzerinize topladığınız bir dönem yaşayacaksınız. Girişimleriniz ve ana motivasyonlarınızla ilgili devam eden süreçler netleşebilir. Sağlığınızla ilgili daha dikkatli ve özenli olabilirsiniz.

Ayın ilk 10 günlük sürecinde 1. Evinizde yaşanacak olan yengeç yeni ayının etkisinde olacaksınız. Kendinizle ilgili yeni ana motivasyonlar belirleyebilir, hayata dair yeni girişimler yapabilirsiniz. Bunları yaparken aşırı özgüvenli ve sınır tanımaz olmak sizlere zarar verecektir, akıllı ve temkinli başlangıçlar yapmalısınız. Ayrıca dış görünüşte değişim isteyebilirsiniz. Radikal yönünü ortaya çıkabilir.

Ay ortasında 7. Evinizde yaşanacak olan Plütonik Oğlak dolunayının etkilerini yaşıyor olacaksınız. İçinde yer aldığınız ikili ilişkilerinizi gözden geçirdiğiniz bir süreç yaşayacaksınız. Birlikteliklerinizle ilgili canınızı sıkacak, sizi duygularınızla mantığınız arasında bırakacak durumları fark edebilirsiniz. Bu farkındalıkları kabul etmek değişip dönüşürek daha güçlü birisi olmanızı sağlayacaktır.

Ayın son çeyreğinde Güneş Aslan burcuna geçerken Venüs-Jüpiter karesi etkilerini 1. Evinizden yaşıyor olacaksınız. Daha güzel ve cazibeli görünmek için kuaföre gidebilir, cilt bakım yaptırabilir, yeni elbiseler vs alabilirsiniz. Sadece abartılı seçimlerden uzak durmalısınız.

 

 

 

Posted in YENGEÇ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir