loading

YAYLAR VE YÜKSELEN YAYLAR

  • Anasayfa
  • Blog
  • YAYLAR VE YÜKSELEN YAYLAR

Ay genelinde Güneş sizlerin 8. Evini aydınlatıyor olacak. Sizler içinde belirsizliklerin aydınlanabileceği bir sürece giriyorsunuz. Hayatınızda stres yaratan durumları fark edip onlardan kurtulabilirsiniz. Bununla beraber yapmanız gereken ödemelerinizi bu ay tamamlayabilirsiniz. Finansal bir ortaklık meselesi gündeme gelebilir.

Ayın ilk 10 günlük sürecinde 8. Evinizde yaşanacak olan yengeç yeni ayının etkisinde olacaksınız. Ailenizden gelecek olan bir miras gündemi doğabilir. Ayrıca finansal bir ortaklık başlatabilir veya bir kredi başvurusu yapabilirsiniz. Finansal konularda altından kalkamayacağınız yüklere girmemelisiniz. Bu dönemde alacağınız büyük riskler sonrasında size külfet olabilir. Ayrıca yeni bir krizle karşılaşabilirsiniz ve saman alevi gibi yanıp sönebilir.

Ay ortasında 2. Evinizde yaşanacak olan Plütonik Oğlak dolunayının etkilerini yaşıyor olacaksınız. Gelir gider tablonuzu gözden geçirip finansal anlamda yapmanız gereken hamleleri değerlendireceğiniz bir süreç yaşayacaksınız. Ayrıca öz değerinizle ilgili de farkındalıklar yaşayacaksınız. Kendinize hak ettiğinizin altında bir değer verdiğinizi görebilir, bu konuda değişmek isteyebilirsiniz.

Ayın son çeyreğinde Güneş Aslan burcuna geçerken Venüs-Jüpiter karesi etkilerini 8. Evinizden yaşıyor olacaksınız. Beklediğinizden büyük bir ödeme yapmak durumunda kalabilirsiniz. Borç ihtiyacınız doğabilir. Yapacağınız ödemeleri ay sonu gelmeden kontrol edin bence.

 

 

Posted in YAY

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir