loading

TERAZİLER VE YÜKSELEN TERAZİLER

  • Anasayfa
  • Blog
  • TERAZİLER VE YÜKSELEN TERAZİLER

Ay genelinde Güneş sizlerin 10. Evini aydınlatıyor olacak. Ay boyunca odağınızda kariyeriniz ve hedefleriniz olacak. Aldığınız görevleri tamamlamak ve hedeflerinize dair yol almak üzerine yoğunlaşacaksınız. Otorite figürlerinizle bir araya gelebilir, onların dikkatini çekip takdirini kazanabilirsiniz. Evli olanlarınız eşinin ailesiyle bir araya gelecektir.

Ayın ilk 10 günlük sürecinde 10. Evinizde yaşanacak olan yengeç yeni ayının etkisinde olacaksınız. Kendinize kariyer hayatınız için yeni hedefler belirleyebilirsiniz. Kariyerinizde yeni bir adım atabilirsiniz. (terfi almak veya patron olmak gibi) Bu durumları arzularken planlarınızı uzun vadeli ve yüksek riskten uzak bir şekilde yapmalısınız. Büyük sorumluluklardan kaçmalısınız.

Ay ortasında 4. Evinizde yaşanacak olan Plütonik Oğlak dolunayının etkilerini yaşıyor olacaksınız. Aile hayatınızla ilgili değerlendirme yapma dönemi yaşayacaksınız. Ailenizle ve çocukluğunuzla ilgili kabul etmesi zor gerçeklerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Yaşayacağınız farkındalıklar sizleri gerçekten olgunlaştıracak ve aile kavramına bakış açınızı değiştirecek türden olabilir.

Ayın son çeyreğinde Güneş Aslan burcuna geçerken Venüs-Jüpiter karesi etkilerini 10. Evinizden yaşıyor olacaksınız. Otorite figürlerinizle sosyal hayatta bir araya gelmenizi sağlayacak programlar yapabilirsiniz. Yalnız samimiyet seviyesini kaçırmamaya dikkat edin.

 

 

Posted in TERAZİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir