loading

TERAZİ BURCUNDA AHLAKIMIZI TEST EDEN BİR YENİ AY

  • Anasayfa
  • Blog
  • TERAZİ BURCUNDA AHLAKIMIZI TEST EDEN BİR YENİ AY

Pazar gününü pazartesine bağlayan gece, yeni haftanın ilk saatlerinde Terazi burcunun 2 derecesinde bir yeni ay yaşayacağız. Yeni ayın yöneticisi Venüs exile konumda olduğu Başak burcunda, nemesis konumda, yanık vaziyette ve Neptün ile karşıt açıda. Normal gidişatta yeni aylar yeni başlangıçlara gebedir lakin Terazi yeni ayında yönetici Venüs çok sıkıntılı bir durumda olduğu için bu dönemde atacağımız her yeni adımı hassasiyetle seçmeliyiz.

Yeni ay sürecinin devamında açgözlü bir arayış halinde olabilir, bu da bizi hatalı süreçlere başlatabilir. Önümüzdeki günlerde çirkin çıkar ilişkileri kurulabilir, ilişkilerde veya finansal konularda yanlış tahminlerle hatalı adımlar atılabilir, rekabet kisvesi içerisinde kışkırtıcı ve ahlaksız davranışlar sergilenebilir, kendi sahip olduklarımızı bir kenara bırakıp başkasına ait olana göz koyabiliriz, gizli saklı aşklara çekilebiliriz, finansal konularda illegal hareketlerde bulunabiliriz. Bu tarz davranışların sonu ise tamamen hayal kırıklığı olacaktır. İstediklerimizi almak bir kenara, attığımız adımların sonu bile gelmeyecektir.

Bilakis yeni ayın Jüpiter ile karşıt olması da bu süreçte etik değerleri olmadan adımların engelleneceğini gösteriyor. Bu günlerde ahlaki değerlerden uzak her adım alanında uzman kişilerce veya toplum tarafından reddedilecek, kınanacaktır.

Yeni ayın yükseleni yengeç burcunda, kendisi de 4. Evde yaşanıyor. Bu nedenle yeni ayla ilgili yazdığım meseleler en çok da aile, yuva, akrabalar gibi olgular içerisinde yaşanabilir. Mc noktası ise Koçta olduğu için bireysel hırsların ön planda olduğu bir yeni ay sürecindeyiz.

Yeni ay nodus yıldızıyla çalıştığı için önümüzdeki iki haftalık süreçte hırsızlık ve soygun olayları ile zehirlenme tehlikelerine karşı ekstra dikkatli olmakta fayda var.

Posted in AstroGündem

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir