loading

OĞLAKLAR VE  YÜKSELEN OĞLAKLAR

  • Anasayfa
  • Blog
  • OĞLAKLAR VE  YÜKSELEN OĞLAKLAR

Ay genelinde Güneş sizlerin 7. Evini aydınlatıyor olacak. Bu ay devam eden ikili ilişkileriniz ana gündeminizi oluşturacak. Ortaklıklarınızda veya birlikteliklerinizde yaşanan süreçlerin netlik kazanacağı bir ay giriyorsunuz. Partnerleriniz aracılığıyla farkındalıklar yaşayacaksınız. Çevrenizdeki insanlar size sizi aynalayacak.

Ayın ilk 10 günlük sürecinde 7. Evinizde yaşanacak olan yengeç yeni ayının etkisinde olacaksınız. Bir ortaklığa veya ilişkiye başlayabilirsiniz. Bu sizden ziyade karşınızdaki kişinin atacağı adımlarla olabilir. Size gelecek olan adımlar coşkulu ve abartılı olursa, gözünüz korkarsa bunu sorgulayın ve uzun vadeli olup olmayacağını düşünün derim. Çünkü yeni ay kısa süreli heveslere açık bir enerji taşıyor.

Ay ortasında 1. Evinizde yaşanacak olan Plütonik Oğlak dolunayının etkilerini yaşıyor olacaksınız. Hayatta girişimlerinizi ve ana motivasyonlarınızı gözden geçireceksiniz. Fark edeceğiniz koşullar sizleri aklınızla duygularınız arasında bırakabilir. Devamında bazı motivasyonlarınızı değiştirmezseniz yara alacağınızı görebilirsiniz. Hayata bakışınızı da dönüştüreceksiniz.

Ayın son çeyreğinde Güneş Aslan burcuna geçerken Venüs-Jüpiter karesi etkilerini 7. Evinizden yaşıyor olacaksınız. Yalnız olanlarınız bu dönemde karşılarında heycanlı ve coşkulu bir talip bulabilir. Çok acele etmeden karşınızdaki kişinin isteğinin ne denli kalıcı olduğunu kontrol etmeniz faydanıza olacaktır.

 

 

Posted in OĞLAK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir