loading

MAYIS AYINDA YENGEÇLER VE YÜKSELEN YENGEÇLER

  • Anasayfa
  • Blog
  • MAYIS AYINDA YENGEÇLER VE YÜKSELEN YENGEÇLER

Mayıs ayı genelinde Güneş sizlerin 11. Evini aydınlatıyor olacak. Bu süreçte sosyal hayatınız, içinde yer aldığınız gruplar, arkadaşlık ilişkileriniz, gelecek hayalleriniz ve kariyerinizden kazandığınız para sizler için ön plana çıkacak. Yeni ayda arkadaşlıklarınızı sağlamlaştıracak, yer aldığınız gruplardaki yerinizi kalıcı hale getirecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ayrıca maaş ve prim ile alakalı görüşmeler yapabilirsiniz.

Ayın 10’undan sonra Merkür sizlerin 12. Evinde geri harekete geçecek. Bu süreçte geçmişin muhakemesini yapabilirsiniz. Zamanında sizden saklanmış, gizlenmiş bilgiler önünüze düşebilirsiniz. Merkür ikizlerde retro yapacağı için sahtekarlık ve bilgi çarpıtma olabilir, duyduklarınızı düşünürken bunu unutmayın. Ertelediğiniz terapileri veya spritüel çalışmaları bu süreçte gerçekleştirebilirsiniz. Bilinçaltı çalışmaları yaparak ruhunuzda yer alan ama farkında olmadığınız düşüncelerinizi keşfedebilirsiniz. Lakin bu süreçte spiritüel konular, terapiler, bilinçaltı çalışmaları gibi konularda yepyeni kararlar almanızı, yeni katılımlar gerçekleştirmenizi tavsiye etmeyiz.

Ayın 10’u sonrası yaşanacak bir diğer önemli gelişme Jüpiter ve Venüsün sizlerin 10. Evinde birlikte hareket edecek olması. Bu süreçte toplum önündeki hedeflerinize ulaşma konusunda hem sosyal hem ekonomik şanslar ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Otorite figürlerinizden yana destek görebilirsiniz. Üstlerinizin sempatisini kazanabilirsiniz. Sorumluluklarınız artabilir. Terfi alma veya kendi işini kurma gibi yükselişler yaşayabilirsiniz. Bazılarınız içinse otorite figürüyle yakınlaşma, flört etme gibi gündemler doğabilir.

Ay ortasında yaşayacağımız ve aslında bütün bir ay boyunca etkilerini göreceğimiz Akrepteki Ay tutulması ise sizlerin 5. Evinde gerçekleşiyor olacak. Bu ay aşk hayatınızla ilgili farkındalıklar yaşayacaksınız. Aşk hayatınızda sizden saklanmış gerçekler açığa çıkacak ve bunlarla yüzleşeceksiniz. Aşk hayatınızda kurtarıcı veya kurban rolüne düştüğünüzü görebilirsiniz. Günün sonunda bitişler ve terk edişler gelebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir