loading

MAYIS AYINDA YAYLAR VE YÜKSELEN YAYLAR

  • Anasayfa
  • Blog
  • MAYIS AYINDA YAYLAR VE YÜKSELEN YAYLAR

Mayıs ayı genelinde Güneş sizlerin 6. Evini aydınlatıyor olacak. Bu süreçte hayatınızda iş yaşantınız, iş arkadaşlarınız, gündelik rutinleriniz, evcil hayvanlarınız ve hastalıklarınız ön plana çıkacak. Fark etmediğiniz bir sağlık sorununuz ortaya çıkabilir. İş hayatınızda kalıcı ve sağlam adımlar atabilirsiniz. Hayatınızı düzene sokacak kalıcı rutinler edinebilirsiniz.

Ayın 10’undan sonra Merkür sizlerin 7. Evinde geri harekete geçecek. Bu süreçte ikili ilişkilerinizde karşınızdaki insanlar size geçmişleriyle ilgili meseleleri anlatabilir. Geçmişte kalmış konular karşınızdaki insanlar tarafından sık sık gündeme gelebilir. Ayrıca ikili ilişkilerinizde iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Bununla beraber ikili ilişkilerinizle ilgili düşünce ve planlarınızı gözden geçirebilir, yeniden değerlendirerek düzenlemeler yapabilirsiniz. Lakin ikili ilişkilerinizle ilgili yeni kararlar ve yeni söylemler bu dönemde uygun olmayacaktır.

Ayın 10’u sonrası yaşanacak bir diğer önemli gelişme Jüpiter ve Venüsün sizlerin 5. Evinde birlikte hareket edecek olması. Bu süreçte aşk ve sosyal hayatınız müthiş şekilde canlanacaktır. Birçok sosyal organizasyona, etkinliğe, eğlenceye ve aktiviteye katılabilirsiniz. Buralarda ön plana çıkarak egosal olarak tatmin olabilirsiniz. İlişkisi olanlarınızın aşk hayatı canlanıp tazelenecektir. Yalnız olanlarınız ise bu süreçte yeni flörtler, aşklar yaşayabilir. Ayrıca spekülatif yatırımlardan kazançlar elde edebilirsiniz. Çocuk sahibi olmak isteyenleriniz bu süreçte müjdeyi alabilir.

Ay ortasında yaşayacağımız ve aslında bütün bir ay boyunca etkilerini göreceğimiz Akrepteki Ay tutulması ise sizlerin 12. Evinde gerçekleşiyor olacak. Sizden saklanmış ve gizlenmiş gerçekler bu dönemde ortaya çıkabilir. Ayağınızı kaydırmak isteyenler, gizli düşmanlık güdenler açığa çıkabilir. Bu kişilerle ve geçmişinizle yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz. Bu yüzleşmeler geleceğe dair sizlere önemli farkındalıklar kazandıracaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir