loading

MAYIS AYINDA TERAZİLER VE YÜKSELEN TERAZİLER

  • Anasayfa
  • Blog
  • MAYIS AYINDA TERAZİLER VE YÜKSELEN TERAZİLER

Mayıs ayı genelinde Güneş sizlerin 8. Evini aydınlatıyor olacak. Bu süreçte hayatınızda size stres ve belirsizlik yaratan konular aydınlanacaktır. Gündeminizde finansal ortaklıklarınız, kredi ve vergi borcu gibi ödemeleriniz, miras-nafaka gibi süreçleriniz ön plana çıkacaktır. Bu konularda sağlam ve kalıcı adımlar atabilir, kaynaklarınızı güvenceye alabilirsiniz.

Ayın 10’undan sonra Merkür sizlerin 9. Evinde geri harekete geçecek. Bu süreçte akademik hayatınız, hukuki süreçleriniz, yurt dışına dair çalışmalarınız, basın-yayın ve sosyal medya projeleriniz gibi konularda geçmişe dönerek aldığınız kararları, yaptığınız anlaşmaları ve belirlediğiniz planları yeniden düzenleyebilirsiniz. Revizyon yaparak misyonlarınızı güncelleştirebilirsiniz. Lakin bu konulardaki başvuru, belge ve evrak işlemleri, görüşmeler ve toplantılar gibi konularda gecikmeler ve iletişim sorunları yaşayabilirsiniz. Ayrıca yine bu konularda yeni projelere ve çalışmalara bu dönemde başlamamalısınız.

Ayın 10’u sonrası yaşanacak bir diğer önemli gelişme Jüpiter ve Venüsün sizlerin 7. Evinde birlikte hareket edecek olması. Bu süreçte karşınıza birçok yeni insan çıkacaktır. Güzel-yakışıklı, sosyal, hayatta bir değer yargısı ve misyonu olan insanlar sizi bulabilir. Bu insanlar sizinle birliktelik veya ortaklık kurmak isteyebilir. Birçok teklif alabilirsiniz. Bunlar sonucunda bir birlikteliğin başlangıcını yapabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken husus ise karşı tarafın isteklerinin bir hevesle gelip gelmediği olsun. Bu ikili 7. Evinizden geçerken size bir hevesle gelen kişi sonradan cayabilir.

Ay ortasında yaşayacağımız ve aslında bütün bir ay boyunca etkilerini göreceğimiz Akrepteki Ay tutulması ise sizlerin 2. Evinde gerçekleşiyor olacak. Öncelikle öz değeriniz ve öz sevginizle ilgili kendinizle yüzleşecek ve önemli farkındalıklar yaşayacaksınız. Bu farkındalıklar sonucunda bazı alışkanlıklarınızı geride bırakabilir, bazı değerlerinizi terk edebilirsiniz. Ayrıca gelir-gider durumunuzla ilgili bazı gelişmeler bu süreçte açığa çıkıp tamamlanabilir.

2 thoughts on “MAYIS AYINDA TERAZİLER VE YÜKSELEN TERAZİLER

  1. Bayram sonrası için aldığım lisans bitirme tezini yazmaya başlıyoruumm ve başvurduğum projenin sonuçlanmasını bekliyorum umarım onda sorun yaşamamm, eline koluna sağlık ‍♀️

  2. Kolaylıklar dilerim Berna hanım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir