loading

MAYIS AYINDA OĞLAKLAR VE YÜKSELEN OĞLAKLAR

  • Anasayfa
  • Blog
  • MAYIS AYINDA OĞLAKLAR VE YÜKSELEN OĞLAKLAR

Mayıs ayı genelinde Güneş sizlerin 5. Evini aydınlatıyor olacak. Bu süreçte aşk hayatınız, hobileriniz, spekülatif yatırımlarınız ve eğlence hayatınız sizler için ön plana çıkacak. Bu dönemde aşk hayatınızda ve spekülatif yatırımlarınızda uzun vadeli, kalıcı adımlar atabilirsiniz. Sizlere keyif ve zevk verecek bir hobi edinebilir, eğlenceye bol bol para harcayabilirsiniz.

Ayın 10’undan sonra Merkür sizlerin 6. Evinde geri harekete geçecek. Bu süreçte iş hayatınız ve çalışmalarınızla ilgili olarak değerlendirmeler yapabilir, geçmişe yönelik durumları gözden geçirebilirsiniz. İş hayatınızda yaptığınız anlaşmaları, attığınız imzaları ve aldığınız sorumlulukları değerlendirip yeniden yapılandırabilir, düzenlemeler yapabilirsiniz. Lakin iş hayatınızla ilgili bu dönemde yeni bir karar, imza, anlaşma vs önermeyiz. Ayrıca ertelediğiniz hastane kontrollerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ayın 10’u sonrası yaşanacak bir diğer önemli gelişme Jüpiter ve Venüsün sizlerin 4. Evinde birlikte hareket edecek olması. Bu süreçte aileniz aracılığıyla hem sosyal hem finansal şanslar ve fırsatlar elde edebilirsiniz. Ebeveynlerinizden göreceğiniz destek ile yeni girişimler yapabilir, aksiyon alabilirsiniz. Ayrıca evinize eşyalar alabilirsiniz. Dekorasyonu yenileyebilirsiniz. Aile içinde aldığı misyon ve koyduğu hedef ile ön plana çıkabilirsiniz. Bazılarınız içinse bir gayrimenkul almak, ev veya mekan sahibi olmak gibi durumlar gelişebilir.

Ay ortasında yaşayacağımız ve aslında bütün bir ay boyunca etkilerini göreceğimiz Akrepteki Ay tutulması ise sizlerin 11. Evinde gerçekleşiyor olacak. Sosyal hayatınızda yer alan insanlarla ilgili önemli gerçekler açığa çıkabilir. Bazı arkadaşlarınızla bu doğrultuda yüzleşmeler yaşayabilirsiniz. Kendinizi kurban veya kurtarıcı rolünde bulabilirsiniz. Bu nedenlerle bazı arkadaşlıklarınızı bitirebilirsiniz. Ayrıca gelecek hedeflerinizle ilgili de kendinizle yüzleşeceksiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir