loading

MAYIS AYINDA KOVALAR VE YÜKSELEN KOVALAR

  • Anasayfa
  • Blog
  • MAYIS AYINDA KOVALAR VE YÜKSELEN KOVALAR

Mayıs ayı genelinde Güneş sizlerin 4. Evini aydınlatıyor olacak. Bu süreçte hayatınızda eviniz, aile yaşantınız ve ebeveynlerinizle ilgili konular ön plana çıkacak. Aile hayatınız ve yaşam düzeniniz ile alakalı olarak kalıcı adımlar atabilirsiniz. Ebeveynlerinizle daha çok vakit geçirebilirsiniz. Ev yaşantınızla ilgili gelir-gider kontrolü yapabilirsiniz.

Ayın 10’undan sonra Merkür sizlerin 5. Evinde geri harekete geçecek. Bu süreçte eski aşklarınız gündeme gelebilir. Eski sevgililerinizle yeniden konuşma, mesajlaşma durumlarınız olabilir. Ama tabiki exten next olmaz. Bu nedenle içinizde kalanları konuşup yeni bir maceraya kapı açmadan yolunuza bakmanız daha iyi olacaktır. Ayrıca bu dönemde yer aldığınız organizasyonlar ve yaptığınız hobilerinizle alakalı eskiye yönelik muhakeme yaparak bu temalarda neleri değiştirmeniz gerektiğini saptayabilirsiniz.

Ayın 10’u sonrası yaşanacak bir diğer önemli gelişme Jüpiter ve Venüsün sizlerin 3. Evinde birlikte hareket edecek olması. Bu süreçte yakın çevreniz genişleyebilir. Yeni dostluklar edinebilirsiniz. Yakın çevrenizden birisiyle flört etme, aşk yaşama durumlarınız olabilir. Ayrıca bu dönemde eğitimde ve ticarette hem sosyal hem de finansal anlamda şanslı bir dönem yaşayacaksınız. Yeni bir eğitime başlayabilir, bir ticari anlaşma yapabilir, hayatınızla ilgili büyük kararlar alabilirsiniz. Lakin kararlarınızda abartılı ve kibirli olmamaya özen göstermelisiniz.

Ay ortasında yaşayacağımız ve aslında bütün bir ay boyunca etkilerini göreceğimiz Akrepteki Ay tutulması ise sizlerin 10. Evinde gerçekleşiyor olacak. Kariyeriniz ve hedeflerinizle ilgili kendinizle yüzleşmeler yaşayacaksınız. Vazgeçişleriniz olabilir. Otorite figürlerinizle ilgili gizli kalmış gerçekler açığa çıkacak. Kurban rolüne düştüğünüz durumları görebilirsiniz. Yaşayacağınız bu olaylar sizde ileriye yönelik önemli farkındalıklar yaratacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir