loading

MAYIS AYINDA KOÇLAR VE YÜKSELEN KOÇLAR

  • Anasayfa
  • Blog
  • MAYIS AYINDA KOÇLAR VE YÜKSELEN KOÇLAR

Mayıs ayı genelinde Güneş sizlerin 2. Evini aydınlatıyor olacak. Hayatınızdaki finansal konular, gelir gider dengeniz ve birikimleriniz sizler için bu ay ön plana çıkacak. Ay genelinde sağlam adımlarla ilerlemek isteyeceksiniz ve eylemleriniz garantici olacak. Ayrıca öz sevginiz ve öz değeriniz ile alakalı farkındalıklar yaşayacaksınız.

Ayın 10’undan sonra Merkür sizlerin 3. Evinde geri harekete geçecek. Geçmişte aldığınız eğitimleri tekrar edebilirsiniz. Zamanında attığınız imzaları ve yaptığınız sözleşmeleri gözden geçirerek yeniden düzenleyebilirsiniz. Eski arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Uzun zamandır gitmediğiniz yakın mesafedeki yerlere yolculuklar yapabilirsiniz. Lakin eğitim, ticaret, yakın arkadaşlar, imza ve anlaşma gündemleri gibi konularda ayın onundan sonra yeni bir adım atmanızı tavsiye etmeyiz. Ayrıca yakın çevrenizle sık sık iletişim sorunları yaşayabilirsiniz.

Ayın 10’u sonrası yaşanacak bir diğer önemli gelişme Jüpiter ve Venüsün sizlerin 1. Evinde birlikte hareket edecek olması. Ayın ikinci yarısında çok daha girişken ve aktif bir role soyunabilirsiniz. Dış görünüşünüzde kimliğinizi daha çok ön plana çıkaracak imaj değişikliklerine gidebilirsiniz. Ayrıca ana motivasyonlarınız ve hedeflerinizle alakalı olarak hem sosyal hem finansal şanslar ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Öz güveniniz ve kendinize duyduğunuz inanç ayın ikinci yarısında çok kuvvetli olacak.

Ay ortasında yaşayacağımız ve aslında bütün bir ay boyunca etkilerini göreceğimiz Akrepteki Ay tutulması ise sizlerin 8. Evinde gerçekleşiyor olacak. Bu ay finansal ortaklıklarınız, miras-nafaka gündemleriniz, kredi işlemleriniz, vergi borçlarınız gibi konularda bilmediğiniz gerçekler varsa bunlar açığa çıkacak. Çevrenizdeki kişilerle bu konularda yüzleşmeler yaşayacaksınız. Kayıplarınız olabilir. Bitişler ve sonlanmalar gündeme gelecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir