loading

MAYIS AYINDA İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

  • Anasayfa
  • Blog
  • MAYIS AYINDA İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

Mayıs ayı genelinde Güneş sizlerin 12. Evini aydınlatıyor olacak. Bu süreçte ruhunuzda şifalanması gereken yönlerinizi fark edebilirsiniz. Bunlar için terapi alabilir, spiritüel çalışmalar yapabilirsiniz. Ayrıca geçmişinizde yaşanmış olaylarla ilgili farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Gizli düşmanlarınız varsa onlar açığa çıkabilir.

Ayın 10’undan sonra Merkür sizlerin 1. Evinde geri harekete geçecek. Bu süreçte ana motivasyonlarınızı, aldığınız önemli kararları ve hayat rotanızla ilgili planlarınızı gözden geçirebilirsiniz. Ana motivasyonlarınıza yönelik eksik yönlerinizi tespit ederek bu konularda kendinizi geliştirmek için içinize dönebilirsiniz. Aldığınız önemli kararlar ve yaptığınız planlarla ilgili de değerlendirmeler yaparak bazı düzenlemeler ve değişiklikler yapabilirsiniz. Yalnız bu süreçte kendiniz ve hedeflerinizle alakalı yepyeni kararlar almanızı önermeyiz.

Ayın 10’u sonrası yaşanacak bir diğer önemli gelişme Jüpiter ve Venüsün sizlerin 11. Evinde birlikte hareket edecek olması. Bu süreçte kalabalıkların içerisinde çok daha aktif bir şekilde yer alabilirsiniz. Sosyal hayatınız canlanacaktır. Yeni bir topluluğa katılarak yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Yer aldığınız gruplarda ise sempati toplayabilir, yükseliş yaşayabilirsiniz. Ayrıca arkadaş grubunuzdan birisiyle bir flört etme durumunuz olabilir. Özel sektörde çalışanlarınız prim, maaş artışı gibi gelişmeler yaşayabilir. En önemlisi ise gelecek hayalleriniz için şanslar ve fırsatlar yakalayabilirsiniz bu ay.

Ay ortasında yaşayacağımız ve aslında bütün bir ay boyunca etkilerini göreceğimiz Akrepteki Ay tutulması ise sizlerin 6. Evinde gerçekleşiyor olacak. Bu ay iş hayatınız ve iş arkadaşlarınızla ilgili sizden saklanmış gerçekler ortaya çıkacak. Bu insanlarla yüzleşmeler yaşayacaksınız. Kendinizi kurban veya kurtarıcı rolünde bulabilirsiniz. Hem iş hayatınızla ilgili hem de iş yerindeki arkadaşlıklarınızla ilgili farkındalıklar edineceksiniz. Günün sonunda ayrılıklar yaşanabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir