loading

MAYIS AYINDA BOĞALAR VE YÜKSELEN BOĞALAR

  • Anasayfa
  • Blog
  • MAYIS AYINDA BOĞALAR VE YÜKSELEN BOĞALAR

Mayıs ayı genelinde Güneş sizlerin 1. Evini aydınlatıyor olacak. Ay genelinde ana motivasyonlarınız, alacağınız kararlar ve dış görünüşünüz sizler için ön plana çıkacak olan konular olacak. Bu ay sağlam ve kalıcı kararlar almak, motivasyonlarınıza yönelik güçlü adımlar atmak isteyeceksiniz. Ayrıca daha göz önünde olmak ve dikkat çekmek için dış görünüşünüzde uzun bir süre kullanacağınız bir imaj yenilemesi yapabilirsiniz.

Ayın 10’undan sonra Merkür sizlerin 2. Evinde geri harekete geçecek. Bu süreçte gelir gider tablonuzu gözden geçirebilirsiniz. Yaptığınız gereksiz harcamaları tespit edebilir, harcamalarınızda bir düzenlemeye gidebilirsiniz. Ayrıca eylem halinde olduğunuz konularla ilgili almış olduğunuz kararları ve yapmış olduğunuz anlaşmaları kontrol edebilir, bu alanlarda da düzenlemelere gidebilirsiniz. Yalnız bu süreçte finansal konularda ve eyleme geçmeniz gereken temalarda yeni kararlar almanızı önermeyiz.

Ayın 10’u sonrası yaşanacak bir diğer önemli gelişme Jüpiter ve Venüsün sizlerin 12. Evinde birlikte hareket edecek olması. Bu süreçte ruhsal ve psikolojik anlamda bir şifalanma süreci yaşayabilirsiniz. Terapiye veya spiritüel çalışmalara katılarak şifalanmak için aktif bir süreç geçirebilirsiniz. Finansla anlamda beklenmediğiniz yerlerden sürpriz gelir fırsatları çıkabilir. Tanrının ilahi koruması sizlerin üzerinde olacak. Ayrıca gizli bir aşka tutulabilirsiniz. Söylemekten çekineceğiniz gizli bir aşka düşebilirsiniz.

Ay ortasında yaşayacağımız ve aslında bütün bir ay boyunca etkilerini göreceğimiz Akrepteki Ay tutulması ise sizlerin 7. Evinde gerçekleşiyor olacak. Bu ay ikili ilişkileriniz (ortaklık, dostluk, birliktelik vb.) ile alakalı olarak farkındalıklar yaşayacaksınız. Bu konularda sizlerden saklanmış gerçekler açığa çıkacak. Birlikteliklerinizle ilgili gerçeklerle yüzleşeceksiniz. Günün sonunda kurban veya kurtarıcı rolüne soyunabilirsiniz. Bitişler ve sonlanmalar olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir