loading

MAYIS AYINDA BALIKLAR VE YÜKSELEN BALIKLAR

  • Anasayfa
  • Blog
  • MAYIS AYINDA BALIKLAR VE YÜKSELEN BALIKLAR

Mayıs ayı genelinde Güneş sizlerin 3. Evini aydınlatıyor olacak. Bu süreçte hayatınızın gündeminde yakın çevreniz ve onlarla kurduğunuz ilişkiler yer alacak. Ayrıca eğitim hayatınız ve ticari faaliyetleriniz de hayatınızda ön plana çıkacak. Bu dönemde arkadaşlık ilişkilerinizi daha kuvvetli ve sağlam bir hale getirebilirsiniz. Eğitim ve ticaret hayatınızda kalıcı adımlar atabilirsiniz.

Ayın 10’undan sonra Merkür sizlerin 4. Evinde geri harekete geçecek. Bu süreçte eviniz, aile hayatınız ve ebeveynlerinizle olan ilişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz. Bu konularda almış olduğunuz kararları ve yaptığınız planlarını değerlendirip bazı düzenlemeler yapabilirsiniz. Aile hayatınızla ilgili dedikodular çıkabilir. Geçmişte yaşanmış olaylarla ilgili yeniden konuşmalar olabilir. Sahtekarlıklara karşı dikkatli olun. Aile bireylerinizle iletişim sorunlarınız artış gösterebilir. Bu dönemde aile ve ev yaşantınızla ilgili yeni kararlar ve planları ise önermeyiz.

Ayın 10’u sonrası yaşanacak bir diğer önemli gelişme Jüpiter ve Venüsün sizlerin 2. Evinde birlikte hareket edecek olması. Bu süreçte gelirleriniz artış gösterebilir. Yeni gelir kalemleriniz doğabilir. Yaptığınız işlerden beklediğinizden çok daha büyük kazançlarınız olabilir. Lakin aynı oranda giderlerinizde de artış yaşanabilir. Gereksiz ve fuzuli harcamalarınız olabilir. Bu nedenle kazandıklarınızı çok beklemeden yatırıma dönüştürmek sizler için iyi olacaktır. Ayrıca bu dönemde yaşayacaklarınızla öz değeriniz ve öz sevginiz artabilir, şifalanabilir.

Ay ortasında yaşayacağımız ve aslında bütün bir ay boyunca etkilerini göreceğimiz Akrepteki Ay tutulması ise sizlerin 9. Evinde gerçekleşiyor olacak. Akademik hayatınız, hukuki süreçleriniz, yurt dışına dair çalışmalarınız, basın-yayın ve sosyal medya projeleriniz gibi konularda önemli gelişmeler yaşayacaksınız. Bu konularda saklı olan bilgiler ve gizli olan çalışmalar açığa çıkacaktır. Hem kendinizle hem muhattap olduğunuz kişilerle yüzleşmeniz gerekebilir. Bunlar sonucunda yaşayacağınız farkındalıklar hayattaki misyonunuzu ve vizyonunuzu değiştirebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir