loading

MAYIS AYINDA AKREPLER VE YÜKSELEN AKREPLER

  • Anasayfa
  • Blog
  • MAYIS AYINDA AKREPLER VE YÜKSELEN AKREPLER

Mayıs ayı genelinde Güneş sizlerin 7. Evini aydınlatıyor olacak. Bu süreçte ikili ilişkileriniz, ortaklıklarınız, yürüttüğünüz birlikteliğiniz sizler için ön plana çıkacak. Beraber olduğunuz insanlardan ilişkiniz veya ortaklığınız için kalıcı adımlar gelebilir. Karşınızdaki insanların hayatınızın rotasında önemli olduğu bir ay geçireceksiniz.

Ayın 10’undan sonra Merkür sizlerin 8. Evinde geri harekete geçecek. Bu süreçte ödemelerinizin ne durumda olduğunu gözden geçirebilirsiniz. Vergi ve kredi ödemelerinizi kontrol edebilirsiniz. Finansal ortaklığınız varsa onunla ilgili geçmişe yönelik analizler yapabilirsiniz. Ayrıca bir süredir devam eden bir miras-nafaka gündeminiz varsa onunla ilgili haberler alabilirsiniz. Lakin bu süreçte finansal ortaklık ve kredi, muhasebe işlemleri gibi konularda yeni bir karar almanızı, yeni bir imza atmanızı önermeyiz.

Ayın 10’u sonrası yaşanacak bir diğer önemli gelişme Jüpiter ve Venüsün sizlerin 6. Evinde birlikte hareket edecek olması. Bu süreçte yeni bir evcil hayvan sahiplenebilirsiniz. Gündelik hayatınıza enerji ve renk katacak bir rutin elde edebilirsiniz. İşssizseniz bir işe girme fırsatı yakalayabilirsiniz. Çalışanlarınız ise bu süreçte iş yerinde daha çok ön plana çıkabilir, büyümelerini sağlayacak fırsatlar yakalayabilir. Ayrıca ertelediğiniz sağlık sorunlarınız varsa onlar için hastaneye gitmeniz gerekebilir. Görmezden geldiğiniz sorunlarınız büyüyerek önünüze gelebilir.

Ay ortasında yaşayacağımız ve aslında bütün bir ay boyunca etkilerini göreceğimiz Akrepteki Ay tutulması ise sizlerin 1. Evinde gerçekleşiyor olacak. Hayattaki hedefleriniz, ana motivasyonlarınız, aldığınız önemli kararlar ve ilişkilerdeki yeriniz gibi konularda kendinizle yüzleşeceğiniz bir dönem yaşayacaksınız. Acı ama farkındalık yaratan bir süreçten geçeceksiniz. Kendinizle ilgili görmediğiniz gerçekler bu dönemde açığa çıkabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir