loading

Mars İkizler Geçişinin Türkiye’ye Etkisi

  • Anasayfa
  • Blog
  • Mars İkizler Geçişinin Türkiye’ye Etkisi

Türkiye: Ankara merkezli Mars İkizler giriş anı haritasını açtığımızda ülkemizin 4. Evi olan Terazi burcunun yükseldiğini ve Marsın 9. Evde Ay ile kavuşumda olduğunu görüyoruz. Bu yüzden Mars İkizler döneminde gayrimenkul ve mekan işletmeciliği sorunları yüzünden anlaşmazlıklar fazlasıyla görülebilir. Emlak problemi, işletmelerle alakalı enerji ve kontrat sorunları gibi konular hepten alevlenebilir. Bu sebeplerden dolayı çıkacak şiddet olayları sıkça gündeme düşebilir. Ayrıca şehirlerarası yolculuk ve uçak seferleri konusunda dikkatli olmalıyız. Ek olarak mülteciler ve turistlerle alakalı sorunlar fazlasıyla gergin ve stresli bir hal alabilir.

Önemli Tarihler:

2-16 Eylül arasında yakın komşularımızla ilgili gerginlikler yaşanabilir. Özellikle de Yunanistan ve Suriye ile alakalı olarak sorunlar baş gösterebilir. Tehdit içeren açıklamalar, restleşmeler, ya öyle olsun ya da böyle olacak olsun tarzında yaklaşımlar komşu ülkelerle aramızda yaşanabilir. Lakin herhangi bir sıcak sıvaş durumu olmayacaktır, diplomasi ile çözülecektir.

6-12 Eylül arasında Abd ile olan ilişkilerimizde bazı gerilimler doğabilir.

7-15 Eylül aralığında mültecilerle ilgili sorunlar gündemde olabilir. Özellikle belediyeler ve sağlık kurumları gibi kuruluşların da içinde yer aldığı ve mültecilerle ilgili olan problemler doğabilir.

19 Eylül-2 Ekim arasında ise dış siyasette beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Müttefik olduğumuz, ilişkimizi uzlaşmacı tavırlarla yürüttüğümüz, ekonomik iş birlikteliklerimizin olduğu bir ülkeyle bir anda bir sorun patlak verebilir.

25 Eylül-1 Ekim arasında devlet güçlü olduğunu belirten söylemlerle dünya gündeminde yer alabilir.

10-17 Ekim arasında sınır güvenliğimiz ve ülkenin ekonomik durumu ile ilgili olumlu adımlar devlet tarafından atılabilir.

Savaş: 12-18 Eylül tarihlerinde Ukrayna-Rusya savaşı yeniden kızışabilir. Sıcak savaş artabilir. 25-30 Eylül arası Rusya çok saldırgan olabilir. Biz ise 7-21 Ekim aralığında Rusya ile tansiyonu yüksek bir süreçten geçebiliriz.

Posted in AstroGündem

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir