loading

KOVALAR VE YÜKSELEN KOVALAR

  • Anasayfa
  • Blog
  • KOVALAR VE YÜKSELEN KOVALAR

Ay genelinde Güneş sizlerin 6. Evini aydınlatıyor olacak. Ay boyunca iş hayatınız, gündelik rutinleriniz ve sağlık durumunuz ana gündemleriniz olacak. Bu ay iş hayatınızda ön plana çıkabilirsiniz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda gündelik rutinlerinizi düzenleyebilirsiniz.Hastaneye gidip genel sağlık muayenesi yaptırabilirsiniz.

Ayın ilk 10 günlük sürecinde 6. Evinizde yaşanacak olan yengeç yeni ayının etkisinde olacaksınız. Yeni bir işe başlayabilir veya devam eden işinizde yeni bir göreve gelebilirsiniz. Ayrıca yeni bir rutin edinebilirsiniz veya bir evcil hayvan sahiplenebilirsiniz. İkisinde de ilk etapta bütün enerjinizi harcayıp sonrasında hevesinizi kaybederek sıkılma hatasına düşebilirsiniz. Yeni görevlerinizi için enerjinizi kontrollü kullanmalısınız.

Ay ortasında 12. Evinizde yaşanacak olan Plütonik Oğlak dolunayının etkilerini yaşıyor olacaksınız. Gizli düşmanlarınızı fark edebilirsiniz. Bilinçaltınıza yönelip geçmişinizle ve iç dünyanızla yüzleşebilirsiniz. Kendinizle ilgili fark edecekleriniz kabul etmesi hayli zor, can yakıcı gerçekler olabilir. Fakat bu farkındalıklar sizin ruhsal olarak güçlenip şifalanmanızı sağlayacak.

Ayın son çeyreğinde Güneş Aslan burcuna geçerken Venüs-Jüpiter karesi etkilerini 6. Evinizden yaşıyor olacaksınız. Aşırı tatlı ve alkol tüketiminden uzak durun derim. Sağlığınızı kötü etkileyecek kadar yiyip içebilirsiniz, aman diyelim.

 

 

Posted in KOVA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir