loading

KOÇLAR VE YÜKSELEN KOÇLAR

  • Anasayfa
  • Blog
  • KOÇLAR VE YÜKSELEN KOÇLAR

Ay genelinde Güneş sizlerin 4. Evini aydınlatıyor olacak. Bu süreçte hayatınızda ev, aile, yuva gibi domestik konular ön plana çıkacak. Ailenizle bolca vakit geçireceğiniz, evinizle ve ihtiyaçlarınızla ilgilenebileceğiniz bir ay sizleri bekliyor. Ay içerisinde aile organizasyonları yapabilirsiniz. Ayrıca evinizle ilgili ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz.

Ayın ilk 10 günlük sürecinde 4. Evinizde yaşanacak olan yengeç yeni ayının etkisinde olacaksınız. Ev hayatınızda yenilikler yapabilirsiniz. Alanınızı büyütecek ve genişletecek fiziksel değişimlere gidebilirsiniz. Aile hayatınız içinde yeni ve huzursuzluk yaratacak gündemler doğabilir. İki süreçte de temkinli, abartıdan uzak ve sınırlarınızı bilerek hareket etmelisiniz.

Ay ortasında 10. Evinizde yaşanacak olan Plütonik Oğlak dolunayının etkilerini yaşıyor olacaksınız. Kariyerinizi ve toplum içindeki statünüzü gözden geçireceksiniz. Hedeflerinize ne ölçüde ulaştığınızın muhakemesini yapacaksınız. Yaşayacağınız farkındalıklar canınızı yakabilir. Duygularınızla aklınız çatışabilir. Lakin fark ettiğiniz detaylara gerçekçi bir kabul ile yaklaşmak sizleri güçlendirecektir.

Ayın son çeyreğinde Güneş Aslan burcuna geçerken Venüs-Jüpiter karesi etkilerini 4. Evinizden yaşıyor olacaksınız. İhtiyaç adı altında gereksiz harcamalar yapabilirsiniz. Evinize ve mutfağınıza gereğinden fazla eşya ve yiyecek almamaya dikkat etmelisiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir