loading

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

  • Anasayfa
  • Blog
  • İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

Ay genelinde Güneş sizlerin 2. Evini aydınlatıyor olacak. Ay genelinde gelir-gider tablonuza odaklanacaksınız. Gelirleriniz ve giderleriniz arasındaki tabloyu ele alıp düzenlemeler ve netleştirmeler yapabilirsiniz. Yeteneklerinizle para kazanabileceğiniz bir alan keşfedebilirsiniz. Ayrıca öz değerinizle ilgili farkındalıklar yaşayabilirsiniz.

Ayın ilk 10 günlük sürecinde 2. Evinizde yaşanacak olan yengeç yeni ayının etkisinde olacaksınız. Yeteneklerinizi sergileyerek para kazanabileceğiniz yeni bir fırsat ile karşılaşabilirsiniz. Ek bir gelir kapısı oluşturabilirsiniz. Ayrıca yeni harcamalar yapabilir, eşya ve kıyafet vs alabilirsiniz. Bunları yaparken günün sonunu düşünmeli, hesapsız hareket etmemelisiniz. Gelirinizden çok gider yaratabilirsiniz.

Ay ortasında 8. Evinizde yaşanacak olan Plütonik Oğlak dolunayının etkilerini yaşıyor olacaksınız. Yönetmek durumunda kalacağınız bir kriz ile karşı karşıya gelebilirsiniz. Aklınızla duygularınız arasında kalabilir, eyleme geçmekle beklemek arasında seçim yapmanız gerekebilir. Lakin sorumluluk alırsanız krizden güçlenerek çıkacaksınız.

Ayın son çeyreğinde Güneş Aslan burcuna geçerken Venüs-Jüpiter karesi etkilerini 2. Evinizden yaşıyor olacaksınız. Cilt bakım ürünleri, elbiseler, eşyalar vs satın alabilirsiniz. Lakin ederinin üzerinde para verebilir veya biraz gereksiz harcama seviyesinde yapabilirsiniz. Ceplere hakim olun

 

 

Posted in İKİZLER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir