loading

HAZİRAN AYINDA TERAZİLER VE YÜKSELEN TERAZİLER

  • Anasayfa
  • Blog
  • HAZİRAN AYINDA TERAZİLER VE YÜKSELEN TERAZİLER

Ay genelinde Güneş sizlerin 9. Evinde ilerliyor olacak. Bu süreçte akademik hayatınız, basın yayın faaliyetleriniz, yurt dışı işlemleriniz gibi temalar hayatınızda ön plana çıkacak. Uzak mesafeli bir yolculuk yapabilir, farklı şehirlerdeki arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz.

Ayın ilk yarısında 9. Evinizde gerçekleşecek İkizler yeni ayının etkisinde olacaksınız. Kasımdan bu yana yaşadıklarınızı düşünerek hayata dair vizyonunuz ve değer yargılarınızla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Yapmanız gereken iş görüşmelerini ve seyahatleri gerçekleştirebilirsiniz.

Ay genelinde Mars 7. Evinizde olacak. Ay boyunca birebir ilişkide olduğunuz insanlarda size karşı birçok girişim gelebilir. Sizinle beraber bir etkinlik yapmak isteyen, sizinle beraber olup ilişki kurmak isteyen, sizinle bir iş ortaklığı yapmak isteyen vs şeklinde ikili ilişkide olduğunuz insanlardan yenilikçi adımlar görebilirsiniz. Bu dönemde dikkat etmeniz gereken nokta ise birlikte olduğunuz kişiler size karşı fazla şımarık, agresif ve bencil davranabilir. Sınırlarınızı korumalısınız.

Ayın ikinci yarısında ise 3. Evinizde gerçekleşecek olan Yay burcundaki dolunayın etkisinde olacaksınız. 14 Haziran sonrasında eğitim ve ticaret hayatınızı ayrıca yakın çevrenizle olan sosyal ilişkilerinizi sorgulayacağınız bir dönem yaşayacaksınız. Çevrenizle olan bağınızı kuvvetlendirmek için kalıcı adımlar atabilirsiniz. Bir kuruma veya otoriteye başvuru yapabilirsiniz. Eğitim veya ticaret hayatınız için kalıcı kararlar alabilirsiniz.

 

Posted in TERAZİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir