loading

HAZİRAN AYINDA OĞLAKLAR VE YÜKSELEN OĞLAKLAR

  • Anasayfa
  • Blog
  • HAZİRAN AYINDA OĞLAKLAR VE YÜKSELEN OĞLAKLAR

Ay genelinde Güneş sizlerin 6. Evinde ilerliyor olacak. Genel gündeminizde mesleki hayatınız, iş arkadaşlarınız ve gündelik rutinleriniz olacak. Bu dönemde mesleki açıdan birçok yeni görüşme yapabilir, iş arkadaşlarınızla önemli toplantılar gerçekleştirebilirsiniz.

Ayın ilk yarısında 6. Evinizde gerçekleşecek İkizler yeni ayının etkisinde olacaksınız. Meslek hayatınızla ilgili son 6-7 aylık süreci gözden geçirip önemli kararlar alabilirsiniz. Son dönemde görmezden geldiğiniz sağlık sorunlarınızla ilgili randevu alabilirsiniz. Gündelik rutinlerinizi de son dönemi gözden geçirip yeniden düzenleyebilirsiniz.

Ay genelinde Mars 4. Evinizde olacak. Ay boyunca aile ve yuva alanınızda yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz. Evinizi tadilata sokabilir, evinizdeki gereksiz eşyaları elden çıkarabilirsiniz. Bununla beraber aile içinde yeni görevler üstelenebilirsiniz. Bu dönemde ailenizin sorunlarını çözmek ve onların işlerini halletmek için mücadele vermeniz gerekebilir. Dikkat etmeniz gereken husus ise aile içi yaşanabilecek kavgalar ve tartışmalar.

Ayın ikinci yarısında ise 12. Evinizde gerçekleşecek olan Yay burcundaki dolunayın etkisinde olacaksınız. 14 Haziran sonrasında arkanızdan dönen oyunlar, ayağınızı kaydırmaya yönelik yapılan hamleler ortaya çıkabilir. Kendi içinizde ise bilinçaltınızda saklı olan yönlerinizle yüzleşme yaşayabilirsiniz. Sonrasında bu konularda önlemler almak ve temizlik yapmak için kalıcı adımlar atacaksınız.

 

Posted in OĞLAK

2 thoughts on “HAZİRAN AYINDA OĞLAKLAR VE YÜKSELEN OĞLAKLAR

  1. 14 Haziran sonrasını dört gözle bekliyorum

  2. Emeğinize sağlık Onur Bey
    Youtune kanalınz da olsun yorumlarınız çok değerli
    Esra Çingil

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir