loading

HAZİRAN AYINDA KOVALAR VE YÜKSELEN KOVALAR

  • Anasayfa
  • Blog
  • HAZİRAN AYINDA KOVALAR VE YÜKSELEN KOVALAR

Ay genelinde Güneş sizlerin 5. Evinde ilerliyor olacak. Ay genelinde gündeminizde aşk ve eğlence hayatınız ile hobileriniz olacak. Bu ay zihinsel faaliyetlere dayalı bir hobi edinebilirsiniz. Yeni flörtleriniz olabilir. Yakın arkadaşlarınızla eğlencelere gidebilirsiniz.

Ayın ilk yarısında 5. Evinizde gerçekleşecek İkizler yeni ayının etkisinde olacaksınız. Aşk hayatınızda Kasım ayından bu yana yaşadıklarınızı düşünüp almanız gereken kararları alabilirsiniz. Hayattan daha çok keyif ve zevk almak için bazı kararlar verebilirsiniz. Ebeveyn olanlarınız ise çocuklarının hayatları için yeni adımlar atabilir.

Ay genelinde Mars 3. Evinizde olacak. Ay boyunca yeni bir eğitime katılabilir, ticaret alanında bir girişim yapabilir, yakın çevrenizle ilgili bir konuda sorumluluk üstlenebilirsiniz. Ayrıca bir başvuru yapabilir, evrak ve belge işlemleriyle uğraşabilirsiniz. Yine bu dönemde birçok yakın arkadaşınızla bir araya gelebilir, çevrenizi yeni şeyler denemek konusunda teşvik edebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken nokta ise sonunu düşünmeden bir hevesle atacağınız adımlar.

Ayın ikinci yarısında ise 11. Evinizde gerçekleşecek olan Yay burcundaki dolunayın etkisinde olacaksınız. 14 Haziran sonrasında sosyal çevrenizi ve gelecek ümitlerinizi gözden geçireceksiniz. Sosyal hayatınızda nasıl gittiğini, içinde yer aldığınız gruplardan keyif alıp almadığınızı değerlendireceksiniz. Ayrıca gelecek hayalleriniz için ne yapıp ne yapmadığınıza bakacaksınız. Sonrasında kalıcı adımlar atmak için iradenizi ortaya koyabilirsiniz.

 

Posted in KOVA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir