loading

HAZİRAN AYINDA KOÇLAR VE YÜKSELEN KOÇLAR

  • Anasayfa
  • Blog
  • HAZİRAN AYINDA KOÇLAR VE YÜKSELEN KOÇLAR

 

Ay genelinde Güneş sizlerin 3. Evinde ilerliyor olacak. Bu süreçte genel gündeminizde yakın çevreniz, ticaret ve eğitim hayatınız, belge ve evrak işlemleriniz, başvurularınız, yapacağınız kısa mesafeli yolculuklar gibi temalar olacak. Ay genelinde çevrenizle hasret giderebilir, dostlarınızla sık sık bir araya gelebilirsiniz.

Ayın ilk yarısında 3. Evinizde gerçekleşecek İkizler yeni ayının etkisinde olacaksınız. Yakın çevrenizle olan ilişkilerinizle ilgili son altı aydır almayı ertelediğiniz kararlarınızı alıp hayata geçirebilirsiniz. Aynı şekilde ticaret ve eğitim hayatınızda da son dönemde veremediğiniz kararları vererek hayatınızda bir yenilenmeye gidebilirsiniz.

Ay genelinde Mars 1. Evinizde olacak. Ay boyunca kendiniz için yeni motivasyonlar geliştirebilirsiniz. Marsın Koç burcuna geçişiyle beraber  girişken, atılgan, cesur ve hareketli, yüksek enerjili yönünüz ortaya çıkacak. Bu süreçte yeni başlangıçlar yapabilir, yeni hedefler belirleyebilir, bazı işlerin öncülüğünü yapabilir, enerjinizle çevrenizin dikkatini çekebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken husus ise gereğinden fazla rekabetçi ve şımarık davranmak olacaktır.

Ayın ikinci yarısında ise 9. Evinizde gerçekleşecek olan Yay burcundaki dolunayın etkisinde olacaksınız. 14 Haziran sonrasında akademik hayatınız, yurt dışı hedefleriniz, hayattaki vizyonunuz ve değer yargılarınız gibi konularda bir değerlendirme süreci yaşayabilirsiniz. Bu muhakeme döneminin akabinde ilgili konularda kalıcı adımlar atmak için iradenizi ortaya koyabilirsiniz.

 

 

Posted in KOÇ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir