loading

HAZİRAN AYINDA İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

  • Anasayfa
  • Blog
  • HAZİRAN AYINDA İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

Ay genelinde Güneş sizlerin 1. Evinde ilerliyor olacak. Bu da demek oluyor ki bu ay ışığı parlayacak olanlar sizlersiniz. Ay genelinde kendinizi rahatlıkla ifade edebilecek, hedeflerinize yönelik görüşmeler yapacaksınız. Genel gündeminizde ana motivasyonlarınız olacak.

Ayın ilk yarısında 1. Evinizde gerçekleşecek İkizler yeni ayının etkisinde olacaksınız. Hayattaki ilerleyişiniz, motivasyonlarınız ve hatta dış görünüşünüzle ilgili son altı aydır almaktan çekindiğiniz kararları ayın ilk yarısında alabilirsiniz. Hem görünüşünüzde hem de hayata yaklaşımınızda bir yenilenme yaşayabilirsiniz.

Ay genelinde Mars 11. Evinizde olacak. Ay boyunca sosyal hayatınızda yeni girişimler yapabilirsiniz. Bir topluluğa katılabilir, bir ekibe dahil olabilirsiniz. Sosyal hayatta özgüveniniz ile ön plana çıkabilirsiniz. Ayrıca bu dönemde gelecek hayallerinize yönelik girişimler yapabilir, bu konuda inisiyatif alabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken husus ise bu dönemde içinde yer aldığınız sosyal gruplarda tartışmalar ve kavgalar sıklık gösterebilir, sert münakaşalar yaşanabilir.

Ayın ikinci yarısında ise 7. Evinizde gerçekleşecek olan Yay burcundaki dolunayın etkisinde olacaksınız. 14 Haziran sonrasında yaşadığınız birliktelikler ve ortaklıklar hakkında değerlendirmeler yapacaksınız. Ne kadar dengeli ve sağlıklı bir ikili ilişkiye sahip olduğunuzu sorgulayacaksınız. Devamında ilişkileriniz için kalıcı adımlar atabilirsiniz. Ayrıca bir dava süreciniz varsa bununla ilgili gelişmeler olabilir.

 

 

Posted in İKİZLER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir