loading

HAZİRAN AYINDA BOĞALAR VE YÜKSELEN BOĞALAR

  • Anasayfa
  • Blog
  • HAZİRAN AYINDA BOĞALAR VE YÜKSELEN BOĞALAR

Ay genelinde Güneş sizlerin 2. Evinde ilerliyor olacak. Bu süreçte finansal durumunuz, gelir gider tablonuz genel gündeminizi oluşturacak. Gelirlerinizi arttırmaya yönelik kararlar alabilirsiniz. Ayrıca iletişim konusundaki yeteneklerinizi gösterebileceğiniz bir ay yaşayacaksınız.

Ayın ilk yarısında 2. Evinizde gerçekleşecek İkizler yeni ayının etkisinde olacaksınız. Gelir kaynaklarınızla ve mücadele halinde olduğunuz konularla ilgili son altı aydır almanız gerekirken alamadığınız kararları alabilirsiniz. Yeni gelir kaynakları yaratmak, mücadeleci olduğunuz alanlarda daha efektif olmak için yenilenmeye ihtiyacınız var.

Ay genelinde Mars 12. Evinizde olacak. Ay boyunca bir hastane gündeminiz olabilir. Baş ağrısı, ateşli bir rahatsızlık, diş ve çene problemleri gibi sorunlara dikkat etmelisiniz. Ayrıca 12. Ev gizli düşmanlık alanı olduğu için Mars Koç burcunda ilerlerken gizli düşmanlıklar görebilirsiniz. Birileri ayağınızı kaydırmak isteyebilir. Olumlu açıdan ise bu dönemde enerjinizi  kolektif organizasyonlar, spiritüel şifa çalışmaları ve psikolojik terapiler gibi alanlara yöneltebiliriz.

Ayın ikinci yarısında ise 8. Evinizde gerçekleşecek olan Yay burcundaki dolunayın etkisinde olacaksınız. 14 Haziran sonrasında hayatınızda belirsizlik yaratarak sizde stres ve korku oluşturan konularla ilgili bir muhakeme sürecine gireceksiniz. Ayrıca ödemelerinizi ve finansal ortaklıklarınızı de değerlendireceksiniz. Bu konularda kalıcı adımlar atmak için irade koyacaksınız.

 

 

Posted in BOĞA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir