loading

HAZİRAN AYINDA BAŞAKLAR VE YÜKSELEN BAŞAKLAR

  • Anasayfa
  • Blog
  • HAZİRAN AYINDA BAŞAKLAR VE YÜKSELEN BAŞAKLAR

Ay genelinde Güneş sizlerin 10. Evinde ilerliyor olacak. Ay genelinde gündeminizde sorumluluklarınız, kariyeriniz, hedefleriniz gibi konular olacak. Ay boyunca otorite figürlerinizle çok sık görüşebilirsiniz. Kariyerinizle ilgili değerlendirmeler yapabilirsiniz.

Ayın ilk yarısında 10. Evinizde gerçekleşecek İkizler yeni ayının etkisinde olacaksınız. Sorumluluklarınız ve görevlerinizle alakalı son altı yedi aylık periyotta almanız gereken kararları, yapmanız gereken görüşmeleri bu dönemde yapabilirsiniz. Kariyerde ertelediklerinizi tamamlayabilirsiniz.

Ay genelinde Mars 8. Evinizde olacak. Ay boyunca birikmiş borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Kredi, nafaka, vergi, sigorta vb borç ödemelerinizi kapatmak için mücadele vermeniz gerekebilir. Ayrıca bu dönemde bekleyen bir cerrahi operasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Kendiniz içinse bu dönemde hayatınızda size stres ve belirsizlik yaratan olayları ortadan kaldırmak için girişim yapabilirsiniz. Yaralanmalara yol açacak kaza vb olaylara ise dikkat.

Ayın ikinci yarısında ise 4. Evinizde gerçekleşecek olan Yay burcundaki dolunayın etkisinde olacaksınız. 14 Haziran sonrasında ev hayatınızı ve aile ilişkilerinizi sorgulayacaksınız. Uzaklardaki aile bireylerinizle bir araya gelmek isteyebilirsiniz. Ev yaşamınızdaki düzeninizle ilgili kalıcı değişimler yapabilirsiniz. Aile büyüklerinizle bir araya gelip onların manevi desteğini alabilirsiniz.

 

 

Posted in BAŞAK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir