loading

HAZİRAN AYINDA BALIKLAR VE YÜKSELEN BALIKLAR

  • Anasayfa
  • Blog
  • HAZİRAN AYINDA BALIKLAR VE YÜKSELEN BALIKLAR

Ay genelinde Güneş sizlerin 4. Evinde ilerliyor olacak. Genel gündeminizde ev ve aile yaşantınız olacak. Bu süreçte aile bireylerinizle sürekli iletişim halinde olabilir, ailenizle daha çok vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca ev hayatınızla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz.

Ayın ilk yarısında 4. Evinizde gerçekleşecek İkizler yeni ayının etkisinde olacaksınız. Aile hayatınız ve ebeveynlerinizle olan ilişkilerinizde Kasımdan beri süregelen dönemi düşünerek yeni kararlar alabilir, hane içinde konuşmalar yapabilirsiniz. Ev yaşatınız ve evinizin dekorasyonu için de yenileme yapabilirsiniz.

Ay genelinde Mars 2. Evinizde olacak. Ay boyunca yeni para kazanma yolları arayışında olabilirsiniz. Gelirlerinizi arttırmak için yeni çalışmalara başlayabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken nokta bu transitin harcamalarınızı da arttıracak olması. Mars 2. Evinizde ilerlerken israf düzeyinde gereksiz para harcayabilirsiniz. Ayrıca bu dönemde eylem halinde olduğunuz işlerin sonunu getirip tamamlayabilirsiniz. Fiziksel enerjinizin yüksek olduğu bir döneme giriyorsunuz.

Ayın ikinci yarısında ise 10. Evinizde gerçekleşecek olan Yay burcundaki dolunayın etkisinde olacaksınız. 14 Haziran sonrasında kariyer hayatınızı ve görevlerinizi gözden geçireceksiniz. Sorumluluklarınızı ne kadar yerine getirebiliyorsunuz, kariyerde hedeflediğiniz noktanın neresindesiniz gibi muhakemeler yapacaksınız. Sonrasında kendinizi geliştirmek için kalıcı adımlar atabilirsiniz.

Posted in BALIK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir