loading

HAZİRAN AYINDA ASLANLAR VE YÜKSELEN ASLANLAR

  • Anasayfa
  • Blog
  • HAZİRAN AYINDA ASLANLAR VE YÜKSELEN ASLANLAR

Ay genelinde Güneş sizlerin 11. Evinde ilerliyor olacak. Ay genelinde gündeminizde sosyal çevreniz, yer aldığınız gruplar ve geleceğe dair umutlarınız olacak. Yeni ayı oldukça sosyal bir şekilde geçirebilir, sosyal organizasyonlara katılımlar gösterebilirsiniz.

Ayın ilk yarısında 11. Evinizde gerçekleşecek İkizler yeni ayının etkisinde olacaksınız. Bu süreçte Kasım ayından bu yana devam eden sosyal hayatınızdaki gündemlerle alakalı yeni kararlar alabilirsiniz. Ayrıca gelecek hedeflerinize yönelik de öz eleştiri yapabilir, hedeflerinizle ilgili yeni planlar yapabilirsiniz.

Ay genelinde Mars 9. Evinizde olacak. Ay boyunca yeni bir iş seyahatiniz olabilir. Yurt/şehir dışına çıkma gibi aksiyonlar alabilirsiniz. Basın yayın, hukuk ve akademi gibi alanlarda yeni bir girişim yapabilir, bir projenizin startını verebilirsiniz. Ayrıca bu dönem hayattaki vizyonunuzu gerçekleştirmenize yönelik adımlar atabileceğiniz bir dönemdir. Bu dönemde dikkat etmeniz gereken nokta ise toplumdan tepki alacak, normlara ve değerlere karşı sert davranışlarda bulunmaktır.

Ayın ikinci yarısında ise 5. Evinizde gerçekleşecek olan Yay burcundaki dolunayın etkisinde olacaksınız. 14 Haziran sonrasında hayattan ne kadar keyif ve zevk aldığınız, mutlu olmak için neler yaptığınızı sorgulayacaksınız. Ayrıca aşk hayatınızı ve flörtlerinizi gözden geçireceksiniz. Bu konularda kalıcı kararlar alabilirsiniz. Evli olanlarınız ise bu süreçte ebeveyn olmak istiyorum kararını alabilir.

 

 

Posted in ASLAN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir