loading

HAZİRAN AYINDA AKREPLER VE YÜKSELEN AKREPLER

  • Anasayfa
  • Blog
  • HAZİRAN AYINDA AKREPLER VE YÜKSELEN AKREPLER

Ay genelinde Güneş sizlerin 8. Evinde ilerliyor olacak. Ay genelinde gündeminizde ödemeleriniz, borçlarınız ve ortaklıklar üzerinden kazandığınız paralar olacak. Vergi, sigorta, kredi borçlarınızı kapatabilir, finansal ortaklıklarınızdan kazandıklarınızın değerlendirmesini yapabilirsiniz.

Ayın ilk yarısında 8. Evinizde gerçekleşecek İkizler yeni ayının etkisinde olacaksınız. Bu dönemde son 6-7 aylık periyotta ertelediğiniz ödemelerinizi yapabilirsiniz. Yine bu dönemde sizde stres ve belirsizlik yaratan konularla ilgili almanız gereken bıçak sırtı kararları artık alabilirsiniz.

Ay genelinde Mars 6. Evinizde olacak. Ay boyunca meslek hayatınızda bir yenilik yaşanabilir. Yeni bir işe başlayabilir veya yeni bir meslek alanında kendinizi geliştirmek için adımlar atabilirsiniz. Ayrıca iş hayatınızda da hareketlilik olacaktır. Ek mesaiye kalmak, yoğun ve aktif çalışmak gibi durumlarınız olabilir. Bu dönemde bir evcil hayvan sahiplenebilirsiniz ama dikkat edin çok hırçın olabilir J Dikkat etmeniz gereken nokta ise iş çevrenizde yaşanabilecek kavgalar.

Ayın ikinci yarısında ise 2. Evinizde gerçekleşecek olan Yay burcundaki dolunayın etkisinde olacaksınız. 14 Haziran sonrasında gelirlerinizi ve bunların konforunuz için ne kadar yeterli olduğunuz sorgulayacaksınız. Yeteneklerinizi ve potansiyellerinizi ne kadar kullanabildiğinizi gözden geçireceksiniz. Gelirlerinizi arttırmak ve yeteneklerinizi eyleme dökmek için kalıcı adımlar atabilirsiniz.

 

 

Posted in AKREP

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir