loading

HAZİRAN AYINA ASTROLOJİK BAKIŞ

  • Anasayfa
  • Blog
  • HAZİRAN AYINA ASTROLOJİK BAKIŞ

 

Herkese selamlar. Bugün sizler için Haziran ayını ele alacağız. Haziran ayı Mayısa göre daha canlı ve yumuşak enerjiler içeriyor. Yıpratıcı ve yorucu Mayıs ayını arkamızda bıraktıktan sonra Haziran ayı bizler için yenilenme süreci olacak diyebiliriz

Haziran ayına İkizler burcundaki yeni ayın etkisiyle giriyor olacağız. Birkaç gün önceki yazımda da bahsettiğim gibi yeni ayın gündemi eski konularda alınacak yeni kararlar olarak görünüyor. Zaten Haziranın ilk haftası Merkürün geri hareketi ve durağan günleri olarak geçecek. Böylece yaza giriş yapmada önce eski konuları belki kapatmak belki de revize etmek suretiyle hayatlarımızda yeni gündemlere yer açabiliriz.

Ayın ortalarına geldiğimizde ise bizleri çok hızlı ve hareketli bir dönem karşılayacak. 12 Haziranda Venüs-Uranüs kavuşumu, 13 Haziranda Merkürün İkizler burcuna dönüşü, 14 Haziranda Yay burcunda dolunay, 15 Haziranda Venüs-Kuzey düğüm kavuşumu gerçekleşecek. Ayın ilk yarısı tamamlanırken ilişkiler, sosyal hayat ve arkadaşlıklar ile ilgili hızlı değişen koşulları deneyimleyeceğiz. Kadersel tanışmalar, yeni başlayacak arkadaşlıklar ve aşklar, birlikteliklerde sürpriz gelişmeler, bazı birlikteliklerde dostane ayrılıklar derken tam manasıyla gökyüzü yaz dönemi için bizleri yeniliyor olacak.

Ayın üçüncü haftasında Merkür ve Venüsün Jüpiter, Neptün, Plüton gibi büyük gezegenlerle uyumlu açılarının etkilerini yaşayacağız. 19-23 Haziran dönemi kişisel gelişimlerimize vakit ayırabileceğimiz, hayatın stresinden uzaklaşma günlerimiz olacak. Okumak, araştırmak, öğrenmek, yeni bir hobi edinmek, resim ve müzik gibi sanatsal aktivitelerle ilgilenmek vs derken yaza girişe hayatımıza renk katacak yeni süreçlere adımlar atabiliriz.

Ayın sonlarında ise Yengeç burcunda Jüpiterin sert açılar kurduğu bir yeni ay yaşayacağız. Ayın sonunda duygusal konularda geçmişi ve hassasiyetleri görmezden gelip coşkulu ve abartılı adımlar atma yoluna gidebiliriz. Bunlar bize sonraki aylarda duygusal pişmanlıklar olarak dönebilir. Bu nedenle Haziran sonunda kibirden ve şımarıklıktan uzak durmalıyız.

Yaşanacak her olayı çok daha detaylı olarak ay içerisinde konuşacağız, şimdilik sağlıcakla.

3 thoughts on “HAZİRAN AYINA ASTROLOJİK BAKIŞ

  1. Bu kıymetli bilgilerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkürler

  2. Yorumlarınız icin tesekkurler mutlu bir haziran ayi olsun <3

  3. ilginiz için ben teşekkür ederim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir