loading

EYLÜL AYINDA YENGEÇLER VE YÜKSELEN YENGEÇLER

  • Anasayfa
  • Blog
  • EYLÜL AYINDA YENGEÇLER VE YÜKSELEN YENGEÇLER

Ay genelinde Başak burcunda olan Güneş sizlerin 3. Evini aydınlatıyor olacak. Genel gündeminizi yakın arkadaşlarınızla olan ilişkileriniz, eğitim ve ticaret hayatınız ile yapacağınız anlaşmalar oluşturacak. Yakın çevrenizle bol bol vakit geçirebilirsiniz. Eğitim ve ticaret hayatınıza odaklanıp detaylı çalışmalar yapabilirsiniz.

Eylülün ilk haftasında Venüs Başak burcuna giriş yaparak sizlerin 3. Evine girecek. Yakın arkadaşlarınızla bir organizasyon yapıp güzel vakit geçirebilirsiniz. İlgi alanınıza yönelik bir eğitime katılabilirsiniz.

10-22 Eylül arasında Merkür terazi burcunda retro yaparken sizlerin 4. Evinde geriliyor olacak. Ailenizle alakalı geçmişten gelen konular yeniden gün yüzüne çıkabilir. Karı koca arasında yaşanmış durumlar aile genelinde konuşulabilir. Ailenin geçmişi veya sizin çocukluğunuzla ilgili birçok konuyu yeniden hatırlayıp düşünebilirsiniz.

22 Eylül sonrası bir sonraki aya kadar 4. Evinizde gerçekleşecek terazi yeni ayının etkisinde olacaksınız. Merkür o dönemde artık teraziden başağa dönmüş olacak bu yüzden ailenizle ilgili yaşanan birçok konuyu görmezden gelerek hayatınızda yeni adımlar atmak isteyebilirsiniz ama sonrasında aile büyüklerinizden onay almamanız kuvvetle ihtimal görünüyor.

Posted in YENGEÇ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir