loading

EYLÜL AYINDA YAYLAR VE YÜKSELEN YAYLAR

  • Anasayfa
  • Blog
  • EYLÜL AYINDA YAYLAR VE YÜKSELEN YAYLAR

Ay genelinde Başak burcunda olan Güneş sizlerin 10. Evini aydınlatıyor olacak. Genel gündeminizde kariyeriniz ve sorumluluklarınız olacak. Bu ay gerekli sorumluluklarınızın birçoğunu tamamlamak adına sıkı çalışacaksınız, otorite figürlerinizle sık sık bir araya geleceksiniz ve kariyer gidişatınızda netleşmeler olacak.

Eylülün ilk haftasında Venüs Başak burcuna giriş yaparak sizlerin 10. Evine girecek. Otorite figürlerinizin sempatisini kazanacağınız gelişmeler kat edebilir hatta üstlerinizle organizasyonlara katılabilirsiniz.

10-22 Eylül arasında Merkür terazi burcunda retro yaparken sizlerin 11. Evinde geriliyor olacak. Eski sevgilileriniz sosyal medyada karşınıza çıkabilir. Uzun zamandır bir araya gelmediğiniz arkadaş gruplarınızla yeniden görüşebilirsiniz. Geçmişte kurduğunuz hayallerinizi sık sık hatırlayabilirsiniz.

22 Eylül sonrası bir sonraki aya kadar 11. Evinizde gerçekleşecek terazi yeni ayının etkisinde olacaksınız. Merkür o dönemde artık teraziden başağa dönmüş olacak bu yüzden geçmişte yaşadığınız engelleri düşünmeden geleceğe dair yeni ve büyüme amaçlı planlar yapabilirsiniz lakin geçmişten tecrübeler almadan yola girerseniz büyümek yerine küçülmek durumunda kalabilirsiniz.

Posted in YAY

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir