loading

EYLÜL AYINDA TERAZİLER VE YÜKSELEN TERAZİLER

  • Anasayfa
  • Blog
  • EYLÜL AYINDA TERAZİLER VE YÜKSELEN TERAZİLER

Ay genelinde Başak burcunda olan Güneş sizlerin 12. Evini aydınlatıyor olacak. Bu ay sizler için inzivada olma ve içsel muhakemeler yapma ayı olacak. Genel olarak geçmişinizi sorgulayacak, içinizde nasıl süreçlerden geçtiğinizi anlamaya çalışacaksınız. Bir sağlık sorununuz varsa onunla ilgili tedaviler alabilirsiniz.

Eylülün ilk haftasında Venüs Başak burcuna giriş yaparak sizlerin 12. Evine girecek. Gizli bir aşka çekilebilirsiniz veya platonik bir aşk maceranız olabilir. Öz değerinizi şifalandıracak çalışmalar yapabilirsiniz.

10-22 Eylül arasında Merkür terazi burcunda retro yaparken sizlerin 1. Evinde geriliyor olacak. Eski sevgililerinizle yeniden bir araya gelme düşüncesine kapılabilirsiniz. Onlarla görüşmek ve konuşmak isteyebilirsiniz. Retroda gittiğinizden retro bitince geri dönmek istersiniz diye sizleri uyarmak istiyorum. İlişkiler konusunda dikkatli kararlar almalısınız.

22 Eylül sonrası bir sonraki aya kadar 1. Evinizde gerçekleşecek terazi yeni ayının etkisinde olacaksınız. Merkür o dönemde artık teraziden başağa dönmüş olacak bu yüzden zamanında yaşanılanları unutup eski bir sevgilinizle yeniden bir ilişki kurma yoluna girmek için adımlar atabilirsiniz. Sonrasında eski sorunların yeniden doğma ihtimali ise maalesef ki yüksek.

Posted in TERAZİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir