loading

EYLÜL AYINDA OĞLAKLAR VE YÜKSELEN OĞLAKLAR

  • Anasayfa
  • Blog
  • EYLÜL AYINDA OĞLAKLAR VE YÜKSELEN OĞLAKLAR

Ay genelinde Başak burcunda olan Güneş sizlerin 9. Evini aydınlatıyor olacak. Genel gündeminizi yurt dışı çalışmaları, iş görüşmeleri, akademik süreçler gibi konular oluşturacak. İş hayatınızın gidişatı netleşebilir. Yurt dışına dair çalışmalar yapabilirsiniz. Akademik hayatta detaylı bir çalışma süreci geçirebilirsiniz.

Eylülün ilk haftasında Venüs Başak burcuna giriş yaparak sizlerin 9. Evine girecek. Yurt dışından bir alışveriş yapabilirsiniz. Akademik amaçlı burs başvuruları gerçekleştirebilirsiniz.

10-22 Eylül arasında Merkür terazi burcunda retro yaparken sizlerin 10. Evinde geriliyor olacak. Kariyer hayatınızda geçmişte gerçekleşmiş konular yeniden gündeme gelebilir. Eski çalışmalarınız kontrol edilebilir. Tamamladığınız işleri yeniden ele almanız gerekebilir. Otorite figürlerinizle ertelenen görüşmeler gerçekleştirilebilir.

22 Eylül sonrası bir sonraki aya kadar 10. Evinizde gerçekleşecek terazi yeni ayının etkisinde olacaksınız. Merkür o dönemde artık teraziden başağa dönmüş olacak bu yüzden son dönemlerin sorunlarını unutup kariyer hayatınızda yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz lakin alanında uzman kişilerden ve ailenizden bu konuda olumsuz tepkiler alabilirsiniz.

Posted in OĞLAK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir