loading

EYLÜL AYINDA KOVALAR VE YÜKSELEN KOVALAR

  • Anasayfa
  • Blog
  • EYLÜL AYINDA KOVALAR VE YÜKSELEN KOVALAR

Ay genelinde Başak burcunda olan Güneş sizlerin 8. Evini aydınlatıyor olacak. Hayatınızda belirsizlik ve stres yaratan konular aydınlanacak. Bunlardan sıyrılıp arınarak daha mutlu olma şansı yakalayabilirsiniz. Ayrıca yatırımlar, finansal ortaklıklar ve ödemeler, krediler, miras, nafaka gibi gündemleriniz olabilir.

Eylülün ilk haftasında Venüs Başak burcuna giriş yaparak sizlerin 8. Evine girecek. Finansal bir ortaklık kurmaya gidebilir, borçlarınızı kapatabilir, cinsellikte derin deneyimler yaşayabilirsiniz.

10-22 Eylül arasında Merkür terazi burcunda retro yaparken sizlerin 9. Evinde geriliyor olacak. Artık farklı şehirlerde olduğunuz eski sevgililerinizle yeniden görüşüp konuşabilirsiniz. Akademik projelerinizde geriye yönelik kontroller yapıp eksiklerinizi tamamlayabilirsiniz. Geçmişteki bir olayla ilgili bir dava gündemi doğabilir veya ertelenmiş bir celse gerçekleştirilebilir.

22 Eylül sonrası bir sonraki aya kadar 9. Evinizde gerçekleşecek terazi yeni ayının etkisinde olacaksınız. Merkür o dönemde artık teraziden başağa dönmüş olacak bu yüzden ertelemenin getirdiği sorunları unutup yine bazı işlerinizi erteleyip yeni işlere girişmek isteyebilirsiniz ve şansınıza güvenebilirsiniz lakin çevreniz size destek değil köstek olabilir, gerçekçi davranmalısınız.

Posted in KOVA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir