loading

EYLÜL AYINDA KOÇLAR VE YÜKSELEN KOÇLAR

  • Anasayfa
  • Blog
  • EYLÜL AYINDA KOÇLAR VE YÜKSELEN KOÇLAR

Ay genelinde Başak burcunda olan Güneş sizlerin 6. Evini aydınlatıyor olacak. Genel gündeminizi iş hayatınız, gündelik rutinleriniz, angarya işleriniz ve hastalık süreçleriniz, evcil hayvanlarınız gibi temalar oluşturacak. İş hayatınızda belirsiz olan süreçleriniz netleşebilir, sağlığınızla ilgili durumlar aydınlanabilir, evcil hayvanlarınızla bol bol ilgilenebilirsiniz.

Eylülün ilk haftasında Venüs Başak burcuna giriş yaparak sizlerin 6. Evine girecek. Evcil hayvan sahiplenebilirsiniz. Diyete başlayabilirsiniz. Çalışma odanızı veya masanızı düzenleyip yeni eşyalar alabilirsiniz.

10-22 Eylül arasında Merkür terazi burcunda retro yaparken sizlerin 7. Evinde geriliyor olacak. Eski sevgililerinizin birçoğu sizinle yeniden görüşmek isteyebilir. İlişkiler adına eski defterler ortaya dökülecek, rafa kaldırılmış konular yeniden açılacaktır. Sevgiliniz varsa ilişkinin geçmişinde yaşanan konular yeniden gündeme gelecektir.

22 Eylül sonrası bir sonraki aya kadar 7. Evinizde gerçekleşecek terazi yeni ayının etkisinde olacaksınız. Merkür o dönemde artık teraziden başağa dönmüş olacak bu yüzden geçmişi yeteri kadar düşünmeden bir ilişkiye veya ortaklığa başlayabilirsiniz. Devamındaki süreçte karşınızdaki insanla değer yargıları konusunda ayrışabilirsiniz, bunu göz önüne alarak karar almalısınız.

Posted in KOÇ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir