loading

EYLÜL AYINDA BOĞALAR VE YÜKSELEN BOĞALAR:

  • Anasayfa
  • Blog
  • EYLÜL AYINDA BOĞALAR VE YÜKSELEN BOĞALAR:

Ay genelinde Başak burcunda olan Güneş sizlerin 5. Evini aydınlatıyor olacak. Genel gündeminizi hobileriniz, aşk hayatınız ve çocuklarınız oluşturacak. Bu dönemde hobilerinize çokça vakit ayırabilir, spekülatif yatırımlarla ilgilenebilir, çocuklarınızla aktiviteler yapabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise belirsiz durumlar netleşebilir.

Eylülün ilk haftasında Venüs Başak burcuna giriş yaparak sizlerin 5. Evine girecek. Sevgililerinizle güzel vakit geçirebilirsiniz, yalnız olanlarınızın flört ve buluşma gündemleri olacaktır.

10-22 Eylül arasında Merkür terazi burcunda retro yaparken sizlerin 6. Evinde geriliyor olacak. İş hayatınızda geçmişte yapılmış işler yeniden gündeme gelecektir. İş yerinde zamanında yaşanmış ikili ilişkiler konuşulabilir. Uzun zamandır yapamadığınız rutinlerinizi yapmaya vakit bulabilirsiniz. Ertelediğiniz randevuları gerçekleştirebilirsiniz.

22 Eylül sonrası bir sonraki aya kadar 6. Evinizde gerçekleşecek terazi yeni ayının etkisinde olacaksınız. Merkür o dönemde artık teraziden başağa dönmüş olacak bu yüzden geçmişten yeterli dersleri almadan meslek ve iş hayatınızla alakalı yeni adımlar atmak isteyebilir devamında ise alanında uzman kişilerden gelecek engellerle karşılaşabilirsiniz.

Posted in BOĞA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir