loading

EYLÜL AYINDA BAŞAKLAR VE YÜKSELEN BAŞAKLAR

  • Anasayfa
  • Blog
  • EYLÜL AYINDA BAŞAKLAR VE YÜKSELEN BAŞAKLAR

Ay genelinde Başak burcunda olan Güneş sizlerin 1. Evini aydınlatıyor olacak. Genel gündeminizde dış görünüşünüz, ana motivasyonlarınız ve girişimleriniz olacak. Bu süreçte kafanızı karıştıran konularla alakalı net kararlar alabilirsiniz. Ana motivasyonlarınıza güçlü bir şekilde odaklanabilirsiniz.

Eylülün ilk haftasında Venüs Başak burcuna giriş yaparak sizlerin 1. Evine girecek. Dış görünüşünüzde daha sade görüneceğiniz bir değişime gidebilir ayrıca yeni kıyafetler alabilirsiniz.

10-22 Eylül arasında Merkür terazi burcunda retro yaparken sizlerin 2. Evinde geriliyor olacak. Kayıp eşyalarınızı bulabilirsiniz. Uzun zamandır beklediğiniz ödemlerinizi alabilirsiniz. Bir süredir pek kullanmadığınız yeteneklerinizi kullanacağınız aktiviteler yapabilirsiniz. Yeteneklerinizi geliştirmek için pratikler yapabilirsiniz.

22 Eylül sonrası bir sonraki aya kadar 2. Evinizde gerçekleşecek terazi yeni ayının etkisinde olacaksınız. Merkür o dönemde artık teraziden başağa dönmüş olacak bu yüzden son dönemdeki süreçlerinizi unutup yeni harcamalar ve finansal girişimler yapabilirsiniz lakin devamında büyümeyi hedeflerken engellerle ve zorluklarla karşılaşabilirsiniz.

Posted in BAŞAK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir