loading

EYLÜL AYINDA BALIKLAR VE YÜKSELEN BALIKLAR

  • Anasayfa
  • Blog
  • EYLÜL AYINDA BALIKLAR VE YÜKSELEN BALIKLAR

Ay genelinde Başak burcunda olan Güneş sizlerin 7. Evini aydınlatıyor olacak. Genel gündeminizi sahip olduğunuz ikili ilişkileriniz oluşturacak. Partnerlerinizle ve ortaklarınızla sık sık bir araya gelebilirsiniz. İlişkilerinizi düzenleyebilirsiniz. İki taraf için de daha yararlı bir birliktelik nasıl kurarızı düşünebilirsiniz.

Eylülün ilk haftasında Venüs Başak burcuna giriş yaparak sizlerin 7. Evine girecek. Ortaklarınızla ve partnerlerinizle yemek, tatil vb aktiviteler yapabilir hem eğlenip hem de önemli konuları detaylandırabilirsiniz.

10-22 Eylül arasında Merkür terazi burcunda retro yaparken sizlerin 8. Evinde geriliyor olacak. Eski borçlarınız gün yüzüne çıkabilir. Ödenmemiş vergi, kredi, sigorta vb konular gündeme gelebilir. Eski ilişkilerinizle ilgili toksik ve krizli bir gündem doğabilir. Okült ve ezoterik konularla ilgili bilgilerinizi tazeleyebilirsiniz.

22 Eylül sonrası bir sonraki aya kadar 8. Evinizde gerçekleşecek terazi yeni ayının etkisinde olacaksınız. Merkür o dönemde artık teraziden başağa dönmüş olacak bu yüzden yaşadığınız krizleri ve stresli dönemleri unutup hayatınızda yine toksik ve zorlu bir ilişki başlatmaya meyledebilirsiniz lakin bu sefer bunu yapacak hareket özgürlüğünüz olmayabilir, imkanlarınızı doğru ölçmelisiniz.

Posted in BALIK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir