loading

EYLÜL AYINDA ASLANLAR VE YÜKSELEN ASLANLAR

  • Anasayfa
  • Blog
  • EYLÜL AYINDA ASLANLAR VE YÜKSELEN ASLANLAR

Ay genelinde Başak burcunda olan Güneş sizlerin 2. Evini aydınlatıyor olacak. Genel gündeminiz kazançlarınız ve gelir-gider tablonuz ile ilgili olacak. Bu süreçte finansal açıdan hayatınızda muallakta olan konular aydınlanabilir. Gelir gider tablonuzdaki kalemleri düzenleyebilirsiniz. Yeteneklerinizi daha efektif kullanabilirsiniz.

Eylülün ilk haftasında Venüs Başak burcuna giriş yaparak sizlerin 2. Evine girecek. Yeteneklerinizi paraya dönüştürmenizi sağlayacak fırsatlar yakalayabilirsiniz ve kendinize yeni eşyalar alabilirsiniz.

10-22 Eylül arasında Merkür terazi burcunda retro yaparken sizlerin 3. Evinde geriliyor olacak. Bitirdiğiniz eğitimlerinizi tekrar edebilirsiniz. Uzun zamandır görüşmediğiniz arkadaşlarınızla görüşebilirsiniz. Zamanında imzaladığınız evrak ve belgelerle ilgili gündemler oluşabilir. Yolculuk planlarınızda gecikmeler yaşayabilirsiniz.

22 Eylül sonrası bir sonraki aya kadar 3. Evinizde gerçekleşecek terazi yeni ayının etkisinde olacaksınız. Merkür o dönemde artık teraziden başağa dönmüş olacak bu yüzden ticaret, eğitim, anlaşma ve sözleşme gibi konularda tecrübelerinizi unutarak yeni adımlar atabilirsiniz lakin sonrasında atacağınız adımlar sizi ileriye götürmek yerine gelişmenizi engelleyebilir.

Posted in ASLAN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir