loading

EYLÜL AYINDA AKREPLER VE YÜKSELEN AKREPLER

  • Anasayfa
  • Blog
  • EYLÜL AYINDA AKREPLER VE YÜKSELEN AKREPLER

Ay genelinde Başak burcunda olan Güneş sizlerin 11. Evini aydınlatıyor olacak. Genel gündeminizde arkadaş gruplarınız, sosyal aktiveler ve gelecek planlarınız olacak. Geleceğe yönelik kafanızdaki soru işaretlerine cevaplar bulabilirsiniz. Arkadaşlarınızla kalabalık organizasyonlar yapabilirsiniz.

Eylülün ilk haftasında Venüs Başak burcuna giriş yaparak sizlerin 11. Evine girecek. Sosyal medya hesaplarınızı düzenleyebilirsiniz. Sosyal arkadaş çevrenizle olan ilişkilerinize bir seviye getirebilirsiniz.

10-22 Eylül arasında Merkür terazi burcunda retro yaparken sizlerin 12. Evinde geriliyor olacak. Maalesef ki bu dönemde arkanızdan fazlasıyla konuşulabilir. Eski sevgilileriniz, dost olarak gördüğünüz kişiler, ortak iş yaptığınız insanlar arkanızdan konuşup sizinle ilgili yanlış söylemlerde bulunabilir. Ayrıca evrak kaybı yaşayabilirsiniz.

22 Eylül sonrası bir sonraki aya kadar 12. Evinizde gerçekleşecek terazi yeni ayının etkisinde olacaksınız. Merkür o dönemde artık teraziden başağa dönmüş olacak bu yüzden yaşanılan ve yapılan kötülükleri unutup gizli düşmanlarınızı affedebilir, onlarla bir araya gelebilirsiniz lakin sonrasında yine kibirli tavırlarla karşılaşabilirsiniz, temkinli olmalısınız.

Posted in AKREP

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir