loading

EKİM AYINDA YENGEÇLER VE YÜKSELEN YENGEÇLER

  • Anasayfa
  • Blog
  • EKİM AYINDA YENGEÇLER VE YÜKSELEN YENGEÇLER

Ayın ilk üç haftasında Terazi burcundaki Güneş-Venüs-Merkür stelyumu sizlerin 4. Evinizde hareketlilik yaratacak. Bu ay sizlerin ailenizle ve akrabalarınızla en çok vakit geçirdiğiniz dönemlerden birisi olacak. Aile bireylerinizle etkinlikler yapabilir, sosyal faaliyetlere katılabilirsiniz. Ayrıca evinizi güzelleştirmek amaçlı yeni eşyalar alabilir, yerleşimde değişimlere gidebilirsiniz. Bekar aile bireyleri bu ay evlilik haberi getirebilir.

Ayın orta bölümünde etkili olacak olan Koç dolunayı ise sizlerin 10. Evinde gerçekleşecek. Bu dönemde kariyer hayatınızla alakalı eksiklerinizi göreceksiniz. Otorite figürlerinizle sorunlar yaşayabilir, onlardan sert eleştiriler alabilir bu nedenle özgüven kaybı yaşayabilirsiniz. Lakin hedeflerinize dair yetersiz kaldığınız noktaları tespit edebilir ve bunları tamamlamak için uzun vadeli planlar yaparak harekete geçebilirsiniz.

Ay sonunda gerçekleşecek olan Venüsyen Güneş tutulması ise sizlerin 5. Evinde yaşanacak. Bu tutulmanın yorumlarını detaylı bir şekilde ay içinde sizlerle paylaşacağım, güzel bir ay olsun hepiniz için, sevgiler.

Posted in YENGEÇ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir