loading

EKİM AYINDA TERAZİLER VE YÜKSELEN TERAZİLER

  • Anasayfa
  • Blog
  • EKİM AYINDA TERAZİLER VE YÜKSELEN TERAZİLER

Ayın ilk üç haftasında Terazi burcundaki Güneş-Venüs-Merkür stelyumu sizlerin 1. Evinizde hareketlilik yaratacak. Bu süreç sizlerin ön planda olduğu bir dönem olacak. Dış görünüşünüzde değişimlere gidebilir, yeni elbiseler alabilir, cilt bakımları yaptırabilirsiniz. Hem sempatik hem güzel enerjiler saçacağınız bir ay geçireceksiniz. Kendinize yeni hedefler ve motivasyonlar belirleyebilir, ortak girişimler yapabilirsiniz.

Ayın orta bölümünde etkili olacak olan Koç dolunayı ise sizlerin 7. Evinde gerçekleşecek. İkili ilişki içinde olduğunuz insanlar bu dönemde yaralarınız size açabilir. Eksik ve yetersiz hissettiği, destek almak istediği yönlerini siz gösterebilir. Siz de ikili ilişkilerinizi değerlendirebilirsiniz. İhtiyaçlarınızın karşılanmadığı durumları fark edebilir, bunları karşı tarafa ifade etme yoluna gidebilirsiniz. Bazı kişilerle yollarınızı ayırabilirsiniz.

Ay sonunda gerçekleşecek olan Venüsyen Güneş tutulması ise sizlerin 2. Evinde yaşanacak. Bu tutulmanın yorumlarını detaylı bir şekilde ay içinde sizlerle paylaşacağım, güzel bir ay olsun hepiniz için, sevgiler.

Posted in TERAZİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir