loading

EKİM AYINDA OĞLAKLAR VE YÜKSELEN OĞLAKLAR

  • Anasayfa
  • Blog
  • EKİM AYINDA OĞLAKLAR VE YÜKSELEN OĞLAKLAR

Ayın ilk üç haftasında Terazi burcundaki Güneş-Venüs-Merkür stelyumu sizlerin 10. Evinizde hareketlilik yaratacak. Bu süreçte odağınız kariyerinizde olacak. Patronlarınızla birçok toplantı gerçekleştirebilirsiniz. Onlarla sık sık ikili görüşmeler yapabilirsiniz. Üstlerinize sunumlar ve projeler hazırlayabilirsiniz. Kariyer hayatında aktif ve rekabetçi olacağınız bir ay olacak. Evli olanlarınız eşlerinin ailesiyle sık sık bir araya gelebilir.

Ayın orta bölümünde etkili olacak olan Koç dolunayı ise sizlerin 4. Evinde gerçekleşecek. Aile ve yuva hayatınızı gözden geçireceksiniz. Bu konulardaki hatalarınızı ve eksiklerinizi fark edeceksiniz. Hayatınızda huzur temasının eksik olmasına neden olan durumları göreceksiniz. Buna neden olan kendi dürtülerinizi de anlayacaksınız. Ayrıca evin tadilatın sorunlar çıkabilir veya aile içi kırıcı tartışmalar yaşanabilir, dikkat edin.

Ay sonunda gerçekleşecek olan Venüsyen Güneş tutulması ise sizlerin 11. Evinde yaşanacak. Bu tutulmanın yorumlarını detaylı bir şekilde ay içinde sizlerle paylaşacağım, güzel bir ay olsun hepiniz için, sevgiler.

 

Posted in OĞLAK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir