loading

EKİM AYINDA KOVALAR VE YÜKSELEN KOVALAR

  • Anasayfa
  • Blog
  • EKİM AYINDA KOVALAR VE YÜKSELEN KOVALAR

Ayın ilk üç haftasında Terazi burcundaki Güneş-Venüs-Merkür stelyumu sizlerin 9. Evinizde hareketlilik yaratacak. Bu ay şehir/yurt dışı seyahatler gerçekleştirebilirsiniz. Akademik veya sosyal medya çalışmalarınız varsa bunlara odaklanabilir, yeni çalışmalar üretebilirsiniz. Bazılarınızın uzak mesafeli bir ilişkisi başlayabilir. Ayrıca bir dava süreciniz olabilir. İşsiz olanlarınız birçok iş görüşmesi gerçekleştirebilir.

Ayın orta bölümünde etkili olacak olan Koç dolunayı ise sizlerin 3. Evinde gerçekleşecek. Yakın arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizi, eğitim süreçlerinizi, ticari çalışmalarınızı, insanlara uzlaşma konusunda ne kadar başarılı olduğunuzu gözden geçireceksiniz. Bu konulardaki eksiklerinizi ve yetersiz kaldığınız noktaları tespit edebilir, tamamlamak için çevrenizden destek alabilirsiniz. Ayrıca bir arkadaşınızı kırılıp gücenebilirsiniz.

Ay sonunda gerçekleşecek olan Venüsyen Güneş tutulması ise sizlerin 10. Evinde yaşanacak. Bu tutulmanın yorumlarını detaylı bir şekilde ay içinde sizlerle paylaşacağım, güzel bir ay olsun hepiniz için, sevgiler.

 

Posted in KOVA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir