loading

EKİM AYINDA KOÇLAR VE YÜKSELEN KOÇLAR

  • Anasayfa
  • Blog
  • EKİM AYINDA KOÇLAR VE YÜKSELEN KOÇLAR

Ayın ilk üç haftasında Terazi burcundaki Güneş-Venüs-Merkür stelyumu sizlerin 7. Evinizde hareketlilik yaratacak. Bu dönemde yeni bir birliktelik kurabilirsiniz. Danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Bir ortaklığa veya iş birlikteliğine imza atabilirsiniz. Birçok ikili görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz. Ay genelinde çevrenizle denge ve uyum içinde olacak, yüksek tempolu sosyal bir süreç geçireceksiniz.

Ayın orta bölümünde etkili olacak olan Koç dolunayı ise sizlerin 1. Evinde gerçekleşecek. Öncelikle sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Baş ağrısı, sinir stres nedenli uykusuzluk, yaralanma durumlara karşı temkinli olmalısınız. Bununla beraber hayattaki ana motivasyonlarız konusundaki eksiklerinizi görecek, bu konularda sosyal çevrenizden destek alacak ve kendinizi geliştirmek için neler yapmanız gerektiğini göreceksiniz.

Ay sonunda gerçekleşecek olan Venüsyen Güneş tutulması ise sizlerin 8. Evinde yaşanacak. Bu tutulmanın yorumlarını detaylı bir şekilde ay içinde sizlerle paylaşacağım, güzel bir ay olsun hepiniz için, sevgiler.

 

Posted in KOÇ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir