loading

EKİM AYINDA BOĞALAR VE YÜKSELEN BOĞALAR

  • Anasayfa
  • Blog
  • EKİM AYINDA BOĞALAR VE YÜKSELEN BOĞALAR

Ayın ilk üç haftasında Terazi burcundaki Güneş-Venüs-Merkür stelyumu sizlerin 6. Evinizde hareketlilik yaratacak. Bu dönemde iş hayatı yoğunluğunuz çok yüksek olacak. Sürekli iş görüşmeler, toplantılar, ekip çalışmaları ile yüksek çalışma tempolu bir ay geçireceksiniz. Bu süreçte bazılarınız iş arkadaşlarıyla flört edebilir veya ilişki kurabilir. Ayrıca bu dönemde bel ağrılarına ve üriner sistem sorunlarına karşı temkinli olun.

Ayın orta bölümünde etkili olacak olan Koç dolunayı ise sizlerin 12. Evinde gerçekleşecek. Bilinçaltınızda yer alan korkularınızla ilgili farkındalıklar yaşayacaksınız. Özgüveninizle ilgili eksikleri ve bu eksiklerin geçmiş kökenini göreceksiniz. Bu konularda şifa seansları veya psikoterapiler alma kararı alabilirsiniz. Ayrıca sizi kıracak ve incitecek bir gizli düşmanlık yaşayabilirsiniz maalesef, dikkatli olun.

Ay sonunda gerçekleşecek olan Venüsyen Güneş tutulması ise sizlerin 7. Evinde yaşanacak. Bu tutulmanın yorumlarını detaylı bir şekilde ay içinde sizlerle paylaşacağım, güzel bir ay olsun hepiniz için, sevgiler.

 

Posted in BOĞA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir