loading

EKİM AYINDA BAŞAKLAR VE YÜKSELEN BAŞAKLAR

  • Anasayfa
  • Blog
  • EKİM AYINDA BAŞAKLAR VE YÜKSELEN BAŞAKLAR

Ayın ilk üç haftasında Terazi burcundaki Güneş-Venüs-Merkür stelyumu sizlerin 2. Evinizde hareketlilik yaratacak. Bu dönemde yeteneklerinize odaklanacaksınız. Etrafınızın da desteği ile yeteneklerinizi daha efektif kullanmayı ve karşınızdaki insanlara göstermeyi öğreneceksiniz. İş yapanlarınızın bu ay satışları yüksek olabilir, gelirleriniz artabilir. Ayrıca ay genelinde birçok alışveriş yapabilir, eşyalar ve kıyafetler alabilirsiniz.

Ayın orta bölümünde etkili olacak olan Koç dolunayı ise sizlerin 8. Evinde gerçekleşecek. Hayatınızdaki maddi ve manevi kriz durumlarını değerlendireceksiniz. Bunları çözmeye dair eksik olduğunuz noktaları göreceksiniz. Yetersizlik korkularınızın üzerine gideceksiniz. Hayatınızdan ayrıştırmanız gereken kişi ve durumları fark edeceksiniz. Finansal ortaklıklar, borçlar, krediler gibi konularda sorunlar yaşayabilirsiniz.

Ay sonunda gerçekleşecek olan Venüsyen Güneş tutulması ise sizlerin 3. Evinde yaşanacak. Bu tutulmanın yorumlarını detaylı bir şekilde ay içinde sizlerle paylaşacağım, güzel bir ay olsun hepiniz için, sevgiler.

Posted in TERAZİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir