loading

EKİM AYINDA BALIKLAR VE YÜKSELEN BALIKLAR

  • Anasayfa
  • Blog
  • EKİM AYINDA BALIKLAR VE YÜKSELEN BALIKLAR

Ayın ilk üç haftasında Terazi burcundaki Güneş-Venüs-Merkür stelyumu sizlerin 8. Evinizde hareketlilik yaratacak. Bu dönemde ikili ilişkileriniz üzerinden değişim ve dönüşüm yaşayacaksınız. İlişki, birliktelik, ortaklık, dostluk gibi süreçlerinizi düşüneceksiniz. Bu süreçlerde artık eskimiş, sizde stres yaratan, belirsizlik içinde olanları hayatınızdan çıkaracaksınız. Bazılarınız finansal bir ortaklık kurabilir veya kredi başvurusu yapabilir.

Ayın orta bölümünde etkili olacak olan Koç dolunayı ise sizlerin 2. Evinde gerçekleşecek. Sahip olduğunuz öz değeri ve öz sevgiyi sorgulayacaksınız. Hayatınızda eksik kalarak bu iki kavramın yetersiz olmasına neden olan olguları göreceksiniz. Bunları iyileştirmek için terapi veya şifa seansı alabilirsiniz. Ayrıca maddi açıdan ve bedensel açıdan eksik, yetersiz hissettiğiniz durumları da görüp harekete geçebilirsiniz.

Ay sonunda gerçekleşecek olan Venüsyen Güneş tutulması ise sizlerin 9. Evinde yaşanacak. Bu tutulmanın yorumlarını detaylı bir şekilde ay içinde sizlerle paylaşacağım, güzel bir ay olsun hepiniz için, sevgiler.

Posted in BALIK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir